Kaip neapsirikti renkantis sau kelnes?

Šiuolaikinė mada yra labai įvairi, todėl iš jos galima susikurti individualų stilių. Vis pradėjo populiarėti kelnės, kurių dabar yra visokiausių dizainų ir formų, todėl reikia tik gebėti rinktis.

Deja, ne visi kelnių modeliai yra pritaikyti visų žmonių figūrų tipui, todėl norint įsigyti kelnes, pirmiausiai reikėtų žinoti, kurios labiausiai ir tinka. Tiesa, laisvė yra rinktis, ką nori nešioti, tačiau tai nereiškia, kad vizualiai tai gerai atrodys.

Kaip pasirinkti liemens aukštį?

Dabartiniame madų pasaulyje populiarumo viršūnę siekia tos kelnės, kurios yra aukšto liemens. Žinant savo figūros tipą, bus lengviau suprasti, ką galima pabrėžti, o ką ir paslėpti. Jeigu jūs turite smėlio laikrodžio arba trikampio formos figūrą, rekomenduojama rinktis tokias kelnes, kurios turi paaukštintą liemenį. Šio modelio kelnių yra labai daug, todėl net ir mėgdamos skirtingą stilių – atrasite sau tinkamas. Jeigu jūsų figūra yra sportinio stiliaus ir nepasižymi didelių apimčių skirtumu, kuris yra tarp liemens ir klubų, tuomet gali dėvėti tokias kelnes, kurios yra žemu liemeniu. Tokio tipo kelnės vėl po truputį sugrįžta į madas, todėl nebijokite ir drąsiai dėvėkite šias kelnes. Vidutinis kelnių aukštis tinka daugeliu figūrų tipų, nes yra yra universalus ir „patogus“. Taip pat renkantis kelnės moterims, nepamirškite pasižiūrėti ir į jų ilgį, o pasirinkus tinkamas kelnes, bet esant joms per ilgomis ar per trumpoms galite visada eksperimentuoti, pavyzdžiui: jeigu pasirinktos kelnės yra per trumpos ant jų galų galima prikabinti įvairiausių kutų, o jeigu per ilgos – nukirpti ir galuose prisiūti karoliukų arba smulkių detalių.

Trikampio ir apversto trikampio kūno figūros

Trikampio kūno figūros yra paremtos šiuo faktu – pečiai yra siauresni už klubus, nedidelė krūtinė ir liaunas liemuo. Tokio tipo figūros žmonėms, geriausiai tinka slouchy pants džinsai ir kelnės. Šios kelnės yra ypatingos tuo, kad jos platėja nuo klubų, o susiaurėja apačioje. Jos geba puikiai paslėpti, ko nenorima išryškinti, o tas, kas jūsų figūroje yra svarbiausia t.y. liemuo yra pabrėžiamas. Slouchy pants galima laisvai derinti su trumpomis odinėmis striukėmis, švarkais, palaidinėmis arba megztiniais, kurie yra sukišti į vidų. Prie tokio tipo kelnių geriausiai dėvėti batus, kurie yra ant kulno. 

Jeigu esate apdovanoti apversto trikampio figūra, tuomet pas jus turi dominuoti apvali krūtinė, platūs pečiai, neryškus liemuo ir ilgos kojos. Turint šią figūrą, puikiai tinka cargo pants arba kitaip sakant – „statybininko kelnės“. Šios kelnės dažniausiai turi daugybę papildomų kišenių, kurios padės vizualiai „priauginti“ apimties tose vietose, kur jos trūksta. Kišenės šiuo atveju atlieka dekoratyvinę funkciją, todėl į jas kažką dėti išties nėra būtina. Šias kelnes geriausia derinti prie moteriško charakterio paįvairintų drabužių ir aksesuarų.

Smėlio laikrodžio kūno figūra

Tiems, kas turi šio tipo figūrą, žino, kad ji yra praturtinta balansu: proporcijos tarp pečių ir klubų bei lieknas liemuo. Smėlio laikrodžio figūros apdovanoti žmonės, gali rinktis klasikinio tipo kelnes. Šį sezoną yra madingos maxi ilgio kelnės, kurios siekia žemę. Maxi ilgio kelnės prideda vizualiai ūgio ir jas galima laisvai derinti prie aukštakulnių ir platformų. Renkantis šias kelnes galėsite praturtinti ne tik kasdienį įvaizdį, bet ir jas užsidėti į vakarėlio vakarą (prireiks tik papildomai ekstravagantiškų aksesuarų). Maxi kelnes geriausia derinti prie klasikinio arba sportinio charakterio aksesuarų, drabužių bei baltų kedų. 

Jei ieškote stilingų, įvairioms figūroms tinkančių moteriškų kelnių, rekomenduojama apsilankyti internetinėje parduotuvėje Vittaa.lt. Čia rasite įvairiausių rūbų skirtų moterims bei itin žemas kainas.