Kaip pasirinkti tinkamą fotelį pagal kambarį, kuriame šis stovės?

Įsirenginėdami namus arba paprasčiausiai pakeisdami senus baldus naujais, greičiausiai kiekvienas į šią užduotį žvelgiame išties atsakingai.

Juk norime, kad nauji pirkiniai ne tik gražiai atrodytų, tačiau ir būtų kokybiški bei ilgaamžiai. Visgi, kai kuriuos baldus išsirinkti gali būti sunkiau, nei kitus – pavyzdžiui, fotelius. Neretai šie statomi įvairiuose kambariuose, tačiau žmonės nė nenumano, koks šio baldo dizainas tiktų būtent jų atveju. Taigi, kokie foteliai būtų tinkami pagal kambarį, kuriame šie stovės?

Darbo kambariui skirtas fotelis

Darbo kambariui skirti foteliai neretai nėra taip stipriai derinami prie bendro namų interjero. Svarbiausia, jog šis būtų išties patogus, turėtų tam tikras reguliavimo funkcijas ir padėtų išlaikyti kuo įmanoma tinkamesnę laikyseną. Į darbo kambarį žmonės dažnai renkasi odinius fotelius, tačiau šio stilius turėtų būti paliktas būtent Jūsų fantazijai.

Svetainei skirtas fotelis

Svetainėje stoviniuojantis fotelis turėtų derėti prie bendro namų interjero ir pernelyg neišsiskirti savo spalvomis ar raštais. Jeigu turite vaikų ar augintinių, galbūt norėsite atkreipti dėmesį į naujo baldo paviršių, kuris būtų kuo atsparesnis įvairiems aplinkos veiksniams. Nepamirškite, jog galite rasti fotelių, kurie išsiskleidžia ir tampa nedidele lova svečiams, tad, jeigu norite būti ir praktiški – tai bene tinkamiausias variantas svetainei.

Fotelis Jūsų ramybės kampeliui

Yra dar viena fotelių rūšis, kurią neretai įsigyja žmonės, norintys namuose ramaus kampelio tik sau. Toks fotelis gali stovėti miegamajame, koridoriuje, o galbūt netgi balkone ar terasoje. Šio tipo baldai dažnai būna išskleidžiami arba juos galima atlošti. Tai itin patogu norint ramiai paskaityti knygą, išgerti puodelį arbatos ar tiesiog trumpam prigulti ir pailsėti.