KAIP PERVEŽTI DIDELIUS KROVINIUS IŠ VIENO MIESTO Į KITĄ?

Krovinių pervežimas kasdien darosi vis efektyvesnis, paprastesnis ir greitesnis, nes tame procese naudojamos šiuolaikinės technologijos, kurios ištobulina transporto valdymo sistemas. Pervežimo paslaugas garantuojančios įmonės be jokių nesklandumų gali pergabenti ne tik paprastas prekes, bet ir didelius, netgi nestandartinius krovinius. Už darbų kokybę ir greitį atsako savo darbą gerai išmanantys specialistai. Taip pat prireikus gali būti pasiūlytos pakrovimo ir iškrovimo paslaugos.

Kokias vargais pasižymi negabaritinių krovinių pervežimas?

Labai sunku ir sudėtinga būna pervežti didelių išmatavimų krovinius, tarp kurių – įvairūs pramonės įrenginiai, sunkiasvoris mašinos ir kiti gremėzdiški įrenginiai. Jų gabenimą apibrėžia negabaritinių ir labai sunkių krovinių vežimo taisyklės. Be to, tinkamam paslaugos atlikimui būtinos techniškai tvarkingos transporto priemonės, todėl gera jų būkle reikia nuolat rūpintis. Daug energijos reikalauja įvairių leidimų išrūpinimas. Tiesa, didelių krovinių vežėjų netrūksta, jų pasiūlymų pilnas internetas. Be to, negabaritiniai kroviniai figūruoja bendroje krovinių klasifikacijoje.

Kokias užduotis turi atlikti įmonės, kurios užsiima didelių krovinių pervežimui?

Sunkiems ir dideliems kroviniams pervežti yra reikalingi tralai. Tačiau dėl to nė kiek nesumažėja šią paslaugą siūlančių įmonių gretos. Jų sąrašas internete labai platus. O gabenant didelius krovinius iš vieno miesto į kitą visą jų kelionės maršrutą privaloma suderinti su tokiomis atitinkamomis valstybinėmis institucijomis, kaip policija ir elektros tinklai, ir gauti jų leidimus.

Didieji kroviniai Lietuvos teritorijoje įprastai pervežami nakties metu, kada eismas būna pats mažiausias, nes tokiu metu nebūna rimčiau apsunkinamas kitų transporto priemonių judėjimas. Tiesa, jei negabaritiniai kroviniai nepratelpa po tiltais ir viadukais, jie gali būti skraidinami sunkų svorį pakeliančiais malūnsparniais. Tokios pat taisyklės sunkių krovinių pervežimui galioja ir užsienio šalyse.

Ką galima pasakyti apie sunkių krovinių pervežimo kainą?

Iš visų tų reikalavimų, kurie taikomi didelių ir negabaritinių krovinių pervežimui, iš visų tokiam transportavimui reikalingų sąlygų ir būtinų atlikti darbų sąrašo aiškėja, jog šios paslaugos kaina tikrai verta būti aukštesnė, nei taikoma kitokio pobūdžio paslaugoms. Ir jeigu jums prireikė pervežti iš vieno miesto į kitą didelį krovinį, tame reikale gali puikiai pasitarnauti internetinė logistikos paslaugų įmonė: Autopaštas.