Kaip suasmeninti vestuvinius žiedus?

Vestuviniai žiedai – tai amžino susivienijimo simbolis ir papuošalas, kurį nešiosite amžinai, todėl svarbu, kad vestuvinis žiedas atitiktų jūsų stilių. Tačiau kaip užtikrinti, kad vestuvinio žiedo dizainas iš tiesų atspindėtų jūsų stilių? Vis labiau populiarėjant nestandartinių žiedų tendencijai, poros pačios susikuria arba pritaiko savo vestuvinį žiedą su unikaliais apdailos elementais. Pateikiame šešis unikalius būdus, kaip suasmeninti savo amžinos meilės žiedus.

1. Įrašykite ant vestuvinio žiedo ypatingas datas, citatas, žodžius ar net savo piršto atspaudą!

Ilgaamžė įsimylėjėlių tradicija – vestuvinių žiedų graviravimas- populiari nuo viduramžių. Viduramžių Europos dvaruose poros pasirinkdavo romantiškos poezijos eiles, kuriomis puošdavo iš tauriųjų metalų pagamintus žiedus. Žodžių ir skaičių užrašymas ant vestuvinių žiedų yra dizaino technika, kuri naudojama ir šiandien ir yra vienas paprasčiausių vestuvinio žiedo personalizavimo būdų. Ar yra reikšminga frazė, adresas ar pravardė, kuri jus sieja su partneriu? 

Subtilus, bet paveikus rankomis išgraviruotas nuoširdus pranešimas, svarbios datos ir net išraiškingi dainų žodžiai gali suteikti jūsų žiedui ypatingumo. Galite net išgraviruoti žodžius ar frazę, kuri prasideda ant jūsų žiedo, o baigiasi ant partnerio žiedo, taip susiedami savo vestuvinius žiedus kaip porą.

2. Rankomis išgraviruokite savo vestuvinio žiedo išorę

Savo unikalią meilės istoriją paverskite visiems matoma, išgraviruodami motyvus ar raštus ant išorinės žiedo pusės. Nuo ritininių raštų, dažnai sutinkamų ant antikvarinių ir vintažinių žiedų iki visiškai individualių raštų – vestuvinės žiedo graviravimas akimirksniu atspindės jūsų stilių.

Išorinis graviravimo raštas tinka kiekvienai asmenybei, o vienintelis apribojimas – jūsų vaizduotė! Vestuviniui žiedui papuošti galite naudoti net tekantį raštą, pavyzdžiui, magišką „elfų kalbą”, mėgstamo filmo ikonas arba įnešti nostalgijos vietai, kurioje pirmą kartą susipažinote, į žiedą, apyrankės išorėje pateikdami gražiai išgraviruotas koordinates.

3. Vestuvinio žiedo vidinėje pusėje įstatykite brangakmenį

Ne visi dizaino pritaikymo būdai turi būti gerai matomi. Subtilus būdas suasmeninti vestuvinį žiedą – vidinėje žiedo pusėje įstatyti nedidelį brangakmenį. Slaptas ir prasmingas reikšmingo brangakmenio pasirinkimas yra intymus būdas simbolizuoti savo meilę. Tai leidžia suasmeninti vestuvinį žiedą nekeičiant jo išorinės išvaizdos, o tai idealiai tinka poroms, kurios pageidauja ne taip atvirai demonstruoti savo individualumą. Kodėl nepabandžius dar labiau suasmeninti žiedo ir į vidinę juostelės pusę neįdėti partnerio gimimo akmens arba mėgstamo brangakmenio?

4. Kad ir kur eitumėte, nešiokitės mylimojo širdies plakimą su savimi

Taip, perskaitėte teisingai – ant savo vestuvinio žiedo galite išgraviruoti savo širdies pulsą! Geriausias būdas padovanoti savo širdį sužadėtiniui – širdies ritmo žiedo graviravimas prasideda nuo jūsų širdies veiklos įrašymo ir vizualizavimo prieš graviravimą ant vestuvinio žiedo, todėl turėsite visiškai unikalų žiedo dizainą ir ilgalaikį prisiminimą apie tai, kaip jaučiatės būdami su savo partneriu.

5. Pasirinkite alternatyvią pasirinkto vestuvinio žiedo metalo apdailą

Nesvarbu, ar pasirinksite tradicinę poliruotą, ar šiuolaikišką matinę apdailą, metalui galėsite suteikti savo stilių ir išgauti norimą individualią išvaizdą. Populiariausios vestuvinių žiedų apdailos rūšys yra tradicinė poliruota, satino, kaltinė ir žvirgždėta – kiekviena iš jų suteikia jūsų apyrankei šiek tiek kitokio atspindžio ir tekstūros. Jei norite pažangiausios apdailos, pasirinkite vielinį šepetėlį, švelnų šepetėlį, smėliavimo, matinį ar net florentino – gražios tekstūros metalo apdailą, kurią sudaro šimtai mažų iškilių metalo dalių, sudarytų iš beveik pynimo rašto.

6. Vestuvinei apyrankei rinkitės dviejų atspalvių metalus

Kontrastus mėgstančioms nuotakoms ir jaunikiams puikiai tinka dviejų atspalvių metalo vestuviniai žiedai. Dviejų tauriųjų metalų naudojimas vestuvinei apyrankei suteikia spalvingumo ir asmeniškumo jūsų brangiausiam papuošalui. Dažnai šiuolaikiškai atrodantys metalai, pavyzdžiui, platina ir rožinis auksas, yra puikus būdas įtraukti mėgstamus metalus, nesijaučiant apribotam vienos spalvos.

Dar vienas puikus metalų maišymo privalumas yra tas, kad, priklausomai nuo pasirinkto metalo, galima išryškinti akmenų spalvinius tonus, pavyzdžiui, naudojant rožinį auksą išryškėja rausvi rožinių brangakmenių ar deimantų atspalviai.

Turėdami tokią plačią vestuvinio žiedo individualizavimo technikų įvairovę, galite suteikti stilių  Jūsų svarbiausiam papuošalui. Ziedelis.lt elektroninė parduotuvė turi platų išskirtinių vestuvinių žiedų pasirinkimą https://ziedelis.lt/vestuviniai-ziedai/.  Nesvarbu, ar rinksitės vintažinio stiliaus žiedus su tradiciniais užrašais, ar šiuolaikinius vestuvinius žiedus su madingais metalo apdarais, būtinai pasirūpinkite, kad jūsų žiedai būtų tokie pat individualūs kaip ir jūs, naudodami vieną ar visus šiuos dizaino elementus.”