Kaip sukurti jaukų svetainės interjerą?

Svetainė, kaip pagrindinė daugelio butų  ir namų vieta, atlieka svarbų vaidmenį visų namų ūkio narių kasdieniame gyvenime. Čia kviečiame į svečius, geriame kavą su draugais, o vakarais su taure vyno ir po šilta antklode stebime naujausių filmų premjeras. Kadangi svetainė yra reprezentatyviausia patalpa, jos interjero sukūrimas gali pasirodyti nemenkas iššūkis. Taigi, kaip baldų ir aksesuarų pagalba įrengti jaukią svetainę?

Mediena – nepakeičiamas jaukaus interjero elementas

Tai medžiaga, kuri efektyviai sušildys bet kurią svetainę, sukuriant unikalią, natūralią atmosferą. Kad interjeras įgautų jaukų pagrindą, verta dėti grindis iš medžio ar plokščių, geriausia šilto atspalvio. Svetainės baldai taip pat bus nepamainomi – čia natūralaus medžio spalvų įkvėptos kolekcijos, pavyzdžiui, masyvi komoda ar kavos staliukai transformeriai, kurie puikiai tiks tiek mažoje, tiek didelėje patalpoje ir dėl savo funkcionalumo, bus geriausias pasirinkimas.

Verta sutelkti dėmesį į nesenstančius šviesius ir medaus medžio atspalvius, kurie dera prie daugelio stilių ir tinka beveik bet kokiai spalvai ar medžiagai. Tokie baldai puikiai tiks tiek didelėje, tiek mažoje svetainėje, nes optiškai nesumažins erdvės. Jei norime subtilaus efekto, ieškokime baldų modelių su medinėmis kojelėmis ar metaliniais profiliais.

Puikus medinių baldų papildymas yra vazoniniai augalai svetainėje . Padėti ant stalų, lentynų ar grindų, jie puikiai dera prie medžio estetikos. Jie puikiai atrodo ir tarp originalių suvenyrų, sėkmingai puošia knygų lentynas.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis baldus svetainei?

Taip pat verta sutelkti dėmesį į tinkamo poilsio kambario baldų pasirinkimą. Kruopščiai parinkta pastatoma arba kampinė sofa taps svetainės akcentu, o kartu ir vienu svarbiausių interjero dizaino elementų. Baldas turi būti patogus, taip pat pritaikytas šeimos poreikiams ir interjero stiliui. Kampinė sofa arba sofa ant kojų tinka daugeliui išdėstymų, o tuo pačiu atrodo lengvai ir moderniai, todėl puikiai tiks bet kokio dydžio svetainėje. Norint suteikti interjerui jaukumo, verta rinktis minkšto ir labai madingo aksomo sofos apmušalus. Jei mūsų svetainė naktį virsta miegamuoju arba dažnai aplanko svečiai, rinkitės sofą su miegojimo funkcija.