Kaip susikurti internetinę parduotuvę?

Verslo pasaulis dar niekada nesiūlė tiek daug įvairių galimybių, kiek jų yra šiandien. Taigi, kiekvienas, norintis turėti savo verslą, gali rinktis sau priimtiniausius sprendimus. Tie, kurie nori verslą pradėti ypač greitai, kurie siekia paprastų jo administravimo sprendimų, kuriems svarbu pasiekti ypač didelę pirkėjų auditoriją, turėtų vystyti savo verslą internetinėje erdvėje.

Šimtai įvairiausių produktų, pradedant natūralios kosmetikos gaminiais ir sveikuoliškais maisto produktais bei užbaigiant knygomis ar rankų darbo papuošalais, gali būti parduodami internetinėse parduotuvėse. Tai – puikus pasirinkimas kiekvienam, kurį domina įvairiapusė nauda.

Nuo ko pradėti?

Taigi, jei norite vystyti internetinę prekybą, teks mažiau laiko skirti svajojimui ir daugiau – svajonių įgyvendinimui. Teks žengti pirmuosius žingsnius. Savaime suprantama, patys pirmieji žingsniai bus susiję su produkcija. Tad jums svarbu pasirinkti tinkamiausią modelį. Nuspręskite, kas gamins produkciją – jūs ar jūsų samdyta komanda, o galbūt nuspręsite prekiauti jau pagamintais gaminiais. Kai gamybos ar prekių įsigijimo klausimai jau yra išspręsti, pats metas susikurti sau internetinę erdvę, kurioje galėtumėte ypač saugiai ir patogiai vykdyti prekybą, o taip pat – išvengti didelių išlaidų.

Kaip ir kur susikurti internetinę parduotuvę?

Jau pradžioje įvardijome, kad verslo pasaulis dar niekada nebuvo toks platus, atviras ir patrauklus savo galimybėmis. Taigi, kad ir kokie būtų jūsų poreikiai bei lūkesčiai, galimybių yra labai daug, tad telieka pasirinkti geriausią variantą. Tad, jei šiandien susiduriate su poreikiu susikurti internetinę parduotuvę, rinktis tikrai turite iš ko. Jūsų laukia tikrai ne vienas įrankis, kurį naudodami tai galėsite padaryti. Tačiau tiems, kuriems dar nei karto nebandė susikurti internetinės parduotuvės arba galbūt liko nelabai nudžiuginti ankstesnės patirties siekiant šio tikslo, tikrai yra išeitis. Tiesiog pasirinkite Zyro ir patys nustebsite, koks paprastas bei lengvas gali būti internetinės parduotuvės kūrimas.

Kas yra Zyro ir kodėl verta tai rinktis?

Džiaugiamės galėdami pasakyti, kad Zyro, tai – lietuviškas įrankis, kurio naudą jau spėjo pajusti visi, svajojantieji turėti bei plėtoti savo verslą internetinėje erdvėje. Jį verta rinktis visiems, kurie svajoja ne tik apie labai paprastą, bet ir apie labai greitą internetinės parduotuvės kūrimą – net 90 proc. visų pasinaudojusių Zyro, internetinę parduotuvę susikūrė greičiau nei per 1 valandą. Ar galite patikėti, kad jus nuo jūsų svajonės vykdyti verslą interneto erdvėje skiria vos mažau nei valanda? Taip, tai – tiesa. Turėti internetinę parduotuvę, užtrunka mažiau nei nuvykti iš sostinės į Kauną. Na, ir, žinoma, labai svarbu kelyje į sėkmę nebūti vieniems – tuomet rezultatai yra pasiekiami kur kas greičiau. Taip ir bus, jei savo sėkmei sugauti ir įtvirtinti pasirinksite Zyro – ne tik greičiau nei per valandą susikursite internetinę parduotuvę, bet ir 24/7 jūsų lauks pagalba lietuvių kalba. Taigi, tai reiškia, kad vos tik prireikus, jums bus suteikti atsakymai į iškilusius klausimus.

Kaip susikurti internetinę parduotuvę su Zyro?

Ar žinojote, kokia yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl daugybė žmonių nori turėti nuosavą internetinę parduotuvę, tačiau taip ir neišpildo svajonės? Viskas labai paprasta – šie žmonės pripažįsta, kad jie taip ir nesiryžo žengti pirmojo žingsnio. Jų teigimu, tai padaryti buvo labai sunku dėl vienos paprastos priežasties – galvojimo, jog procesas yra labai sudėtingas, ilgas ir jo tikrai nepavyks įveikti. Tačiau Zyro puikiai visiems jau įrodė, kad taip nėra. Viskas kitaip – paprasčiau, lengviau bei greičiau. Visi, kurie jau pasinaudojo Zyro galimybėmis, akcentuoja, kad viskas yra labai paprasta ir tai tampa aišku, vos tik žengiamas pirmasis žingsnis. Tad, nuo ko pradėti, ką ir kaip daryti? Norėdami susikurti internetinę parduotuvę su Zyro, tiesiog užsiregistruokite, pasirinkite vieną iš jau paruoštų dizaino šablonų (arba susikurkite patys), atlikite redagavimo darbus, jei reikia, iš senos internetinės svetainės perkelkite failus; o tekstų kūrimą patikėkite dirbtinio intelekto rašytojui. Skaitykite toliau ir sužinokite apie šiuos sprendimus daugiau.

Dizainas jau yra paruoštas

Savaime suprantama, vienas pagrindinių internetinės parduotuvės elementų yra dizainas. Jo kūrimas – ilgas, sudėtingas, daug specifinių žinių ir įrangos reikalaujantis procesas. Tačiau apie visa tai Zyro vartotojams nereikia galvoti nei sekundės, nes viskas jau yra padaryta už juos. Šablonai jau yra sukurti šios srities profesionalų, tad viskas, ką reikia padaryti Zyro vartotojams, tai – tik išsirinkti labiausiai patikusį. Tačiau net ir šis procesas bus labai paprastas, kadangi jūsų patogumui visi šablonai yra suskirstyti į tam tikras kategorijas Taigi, rinkitės labiausiai jus dominančią arba peržiūrėkite visus šablonus. Na, o, tie, kuriems ypač svarbus unikalumas, šabloną gali susikurti ir patys.

Redaguoti – paprasta

Redagavimas – taip pat svarbus procesas. Tačiau tai daryti irgi bus lengva, kadangi bet kurį jus dominantį svetainės elementą perkelsite vos vienu pelės judesiu. Tie, kurie jau tai išbandė, pripažįsta, kad internetinės svetainės redagavimas buvo ne tik nesudėtingas, bet ir virto ypač smagiu ir maloniu užsiėmimu: kai redaguoti šitaip paprasta, paprasta buvo įgyvendinti ir savo sumanymus bei džiaugtis tobulai poreikius ir lūkesčius atitinkančia internetine parduotuve.

Ir paprasta, ir tobula

Ne paslaptis, kad mes visi siekiame tobulumo, ypač tam tikrose srityse. Na, o su verslu susiję sprendimai – taip pat ne išimtis. Kai Zyro yra įgyvendinti tokie išmanūs sprendimai, siekti tobulumo yra ypač paprasta. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šablono tinklelis yra sukurtas taip, kad svetainės elementai tobulai susilygiuotų.

Reikia teksto? Tekstas yra

Ne paslaptis ir tai, kad kiekvienai internetinei parduotuvei reikia ir teksto. Žinoma, jį galite sukurti ir patys. Tačiau nesunku pastebėti, koks sudėtingas, daug kūrybos bei ne tiek jau ir mažai laiko reikalaujantis procesas yra tekstų kūrimas. Taigi, dėl vienokios ar kitokios priežasties, daugybė žmonių atsisako idėjos kurti tekstą savarankiškai ir ieško kitų spendimų. Na, o jų tikrai yra ir toli ieškoti nereikia – Zyro padės jums ir šiuo klausimu. Unikalus ir inovatyvus dirbtinio intelekto rašytojas, kuriuo pasinaudoti gali bet kuris užsukęs į Zyro.lt, sukurs tekstą jūsų internetinei parduotuvei. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog pasirinkę dirbtinio intelekto rašytoją, tekstų kūrimo procesą sutrumpinsite mėnesiu, dviem savaitėmis ar savaite. Na, o, štai dirbtinio intelekto rašytojas tekstas jums pasiūlys jau dabar. Beje, svarbu pabrėžti, kad dirbtinio intelekto rašytojo sukurti tekstai yra iš karto jau yra pritaikyti ir SEO optimizacijai. Taigi, belieka tik pridurti, kad savo internetinę parduotuvę, unikaliu, geriausias jūsų verslo puses atskleidžiančiu bei iš karto SEO optimizacijai pritaikyti tekstu galite užpildyti vos per kelias minutes. Paprasčiau ir lengviau nebūna. Tiesa, kol kas Zyro vartotojai galės savo internetinę parduotuvę užpildyti tik tekstu anglų kalba. Tačiau jau nebe daug liko laukti, kol tai bus galima padaryt ir lietuvių kalba. Tad, ką reikia daryti, norint užpildyti savo internetinę svetainę unikaliu tekstu? Viskas labai paprasta, tereikia žengti vos tris žingsnius.

1 – vos keliais sakiniais apibūdinkite savo prekės ženklą ar bet kokią kitą temą ar objektą, kuriam ir reikalingas tekstas. Dirbtinio intelekto rašytojui tikrai pakaks vos kelių sakinių, kad būtų sukurtas rišlus, darnus, unikalus bei naudingas, SEO optimizacijai pritaikytas tekstas.

2 – apibūdinę prekės ženklą ar objektą, kuriam ir reikalingas tekstas, spauskite mygtuką Tęsti. Ir viskas, sveikiname – jūs jau turite unikalų tekstas, kuris puikiai atitinka SEO principus. Na, o, jei norėtumėte išvysti daugiau pasirinkimų, tokiu atveju paspauskite mygtuką Generuoti vėl.

Taigi, kaip matyti, dirbtinio intelekto rašytojas, jums yra naudingas dėl daugybės priežasčių. Visų pirma, jums nereikės internetinei parduotuvei taip reikalingo teksto kurti patiems. Šis daug jėgų bei kūrybiškumo, o taip pat ir specifinių žinių reikalaujantis darbas bus atliktas už jus. Jums taip pat nereikės naudotis tekstų rašytojo paslaugomis. Taigi, jūs taupysite ir savo laiką, ir savo pinigus. Ir sutaupytus šiuos svarbius išteklius galėsite skirti kitiems darbams, susijusiems su verslo plėtra, atlikti. Tačiau ir tai dar ne viskas… Dar viena puiki žinia yra ta, kad Zyro vartotojai dirbtinio intelekto rašytojo paslauga naudosis visiškai nemokamai.

Taigi, viskas, ką tereikia daryti, norint turėti internetinę parduotuvę kartu su Zyro, tai – tik išsirinkti dizaino šabloną (arba susikurti jį patiems); atlikti redagavimo darbus bei sukurti tekstus (tuo už jus pasirūpins Zyro šaunusis dirbtinio intelekto tekstų rašytojas). Viskas, sveikiname, jūs jau turite internetinę parduotuvę. Tačiau tam, kad išnaudotumėte visas įmanomas galimybes, kviečiame jus skaityti toliau…

Kokius dar sprendimus gali rinktis Zyro vartotojai?

Verslo pavadinimų generatorius

Kiekvienai verslui neabejotinai reikia daugybės įvairių komponentų. Ir pavadinimas – vienas iš jų. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad tinkamą pavadinimą sugalvoti yra labai sunku – juk jis turi pateisinti labai daug kriterijų. Jis turi būti išskirtinis, įdomus, patrauklus, atkreipti dėmesį, atspindėti verslo esmę. Taigi, parinkti vieną ar vos kelis žodžius, kurie pateisintų visus šiuos kriterijus, tikrai nėra lengva. Tad, nieko keista, kodėl daugybės verslų savininkų atvirauja, kad sugalvoti pavadinimą buvo viena sudėtingiausių užduočių. Tad, jei ir jums reikia pagalbos šiuo klausimu… Tikrai nesate vieni – į pagalbą pasitelkite verslo pavadinimų generatorių. Taip, juo pasinaudoti gali visi Zyro vartojai. Viskas, ką jiems tereikia padaryti, tai – tik įrašyti kelis raktinius žodžius, apie kuriuos pagalvotų jų potencialūs pirkėjai arba klientai. Ir viskas – verslo pavadinimų generatorius pasiūlys tikrai ne vieną variantą. Na, o jums beliks tik išsirinkti labiausiai patikusį.

Šūkių generatorius

Kiekviena verslui reikia ne tik pavadinimo – jam reikia ir šūkio. Tokio, kurį vos kartą išgirdus, būtų galima įsiminti ir suprasti, kad tie, kurie šį šūkį pasirinko, tikrai ne iš kelmo spirti ir jų produktais arba paslaugomis naudotis verta. Vis dėlto, tačiau tikrai ne kiekvienam verslo atstovui yra lengva sugalvoti tokį šūkį, kuris ir pateisintų šį kriterijų. Neretai pagalbos yra kreipiamasi iš šeimos narius, draugus, gimines ar artimuosius… Netgi konkursai gali būti organizuojami. Tačiau šiandien viskas gali įvykti kur kas paprasčiau… Viskas, ką jums tereikia padaryti, tai – tik pasinaudoti šūkių generatoriumi. Tiesiog įveskite vieną raktinį žodį, susijusį su savo verslu ir šūkių generatorius pateiks kelis variantus, o jums teliks išsirinkti labiausiai patikusį.

Svetainės failų perkėlimo įrankis

Kai kurie failai yra tiesiog aukso vertės, todėl juos norisi išlaikyti kuo ilgiau. Dar daugiau, norisi jais naudotis ir naujoje internetinėje svetainėje. Ir su Zyro, šiandien viskas jau yra įmanoma – jei susiduriate su poreikiu naudotis senos internetinės svetainės failais, juos greitai, patogiai bei saugiai perkelsite su mūsų paruoštais įrankiais.

Ikonėlės generatorius

Klientų sugrįžimas į internetinę parduotuvę – labai svarbus procesas. Padidinkite šio etapo tikimybę, leisdami generatoriui sukurti ikonėlę. Ji paskatins jūsų klientus vėl ir vėl sugrįžti į jūsų internetinę parduotuvę.

Vizualo dydžio keitimo įrankis

Tie, kuriems anksčiau jau teko rūpintis internetinės svetainės sukūrimu, puikiai žino, kiek daug galvos skausmo gali kilti dėl… netinkamo vizualų dydžio. Jų sumažinimas arba padidinimas reikalaudavo daug laiko, dėmesio, atidumo. Šiandien, su Zyro, viskas yra kur kas paprasčiau – galėsite pasinaudoti vizualo dydžio keitimo įrankiu, kuriuo pritaikysite savo turimus vizualus visokioms situacijoms ir įvairaus dydžio ekranams.

Taigi, kaip matyti, Zyro yra svarbiausias jūsų pagalbininkas, jei jau kuris laikas svajojate turėti internetinę parduotuvę. Zyro – kur kas daugiau nei platforma, skirta internetinėms parduotuvėms sukurti. Tai – tarsi kišeninis šveicariškas peiliukas, kuris atstoja visą peilių rinkinį. Taip ir su Zyro – tai daugybė puikių sprendimų internetinės parduotuvės kūrimui vienoje vietoje. Su Zyro jūs galite turėti internetinę parduotuvę jau po valandos. Zyro jums sudarys galimybę pasirinkti labiausiai patikusį dizaino šabloną (arba susikurti patiems). Lengvai, greitai bei patogiai atliksite redagavimo veiksmus. Ir ne tik – jums tereikės parašyti vos porą sakinių, iš kurių dirbtinio intelekto rašytojas sukurs unikalų, įdomų, patrauklų, naudingą bei iš karto SEO optimizacijai pritaikytą tekstą. Dar daugiau, jūsų taip pat laukia galimybė naudotis ir kitais sprendimais, kurie tik dar labiau leis įsibėgėti ir suklestėti jūsų verslui. Naudokitės verslo pavadinimų generatoriumi, šūkių generatoriumi. Tiek tekstus, tiek verslo pavadinimus, tiek šūkius, galėsite rinktis iš įvairių variantų. Neradus tinkamo – generavimo funkcija galėsite naudotis vėl ir vėl. Naudokitės ir vizualų dydžio keitimo įrankiu, o taip pat – greitai, patogiai ir saugiai perkelkite failus iš senos svetainės.

 

Zyro – inovatyvus, išskirtinis lietuviškas įrankis, skirtas jūsų verslo sėkmei. Taupantis jūsų laiką bei pinigus ir sudarantis puikią galimybę šiuo svarbius išteklius skirti kitiems darbams. Drąsiai kurkite ir atraskite kartu su Zyro.

Siekti verslo sėkmės dar niekada nebuvo taip paprasta – mėgaukitės inovatyvia, patrauklia, lengvai valdoma internetine parduotuve vos per vieną valandą.