Kaip susiplanuoti popieriaus laikilio vietą vonios kambaryje?

Projektuodami vonios kambarį dažniausiai galvojame apie dušo, vonios, praustuvo ar tualeto vietą. Tačiau kai kalbame apie įvairius kitus šiai erdvei priklausančius elementus, pavyzdžiui, tualetinio popieriaus laikiklį, jį tiesiog pamirštame. Tuo tarpu tvarkantis paaiškėja, kad paskirti vietą tokiems daiktams yra labai svarbu. Dėl šios priežasties skaitykite toliau ir sužinokite, į ką visų pirma reikia atkreipti dėmesį įrengiant šią vonios erdvę, kad ji būtų naudinga.

Modernaus tualetinio popieriaus laikiklio ypatybės

Dabartinėje interjero dizaino pramonėje siūlomi itin įvairūs vonios kambario aksesuarai, įskaitant tualetinio popieriaus laikiklius. Internetinėse parduotuvėse galite rasti įvairius sprendimus, ypač tipinius laikiklius, pastatomus arba skirtus montuoti ant sienos, žinoma, nuo to priklauso ir šių vonios kambario elementų kaina.

Naudodami tokius gaminius galite suteikti savo vonios kambariui unikalią išvaizdą ir kartu paversti jį labai praktiška vieta. Tačiau nepamirškite, kad tualetinis popierius turi būti tokioje vietoje, kuri būtų prieinama visiems, besinaudojantiems tualetu.

Kai renkatės pirkdami vonios kambario reikmenis, turite atkreipti dėmesį ne tik į jų išvaizdą ar estetiką. Šiuo atveju taip pat svarbu, iš kokios medžiagos gaminys pagamintas ir kokią funkciją jis atliks pasirinktoje vietoje. Todėl šiuolaikiniai vonios reikmenų dizaineriai ir gamintojai siūlo įdomių sprendimų, kurie leidžia itin praktiškai suplanuoti visą erdvę šalia tualeto.

Tualetinio popieriaus laikikliai – ką turėtumėte žinoti apie šiuos gaminius?

Jei norite užtikrinti didelį patogumą naudojantis vonios kambariu, rinkitės atitinkamus aksesuarus. Šiuo metu galite rasti daugybę tokio pobūdžio gaminių, įskaitant popieriaus laikiklį, kuris puikiai tiks bet kuriame vonios kambaryje. Svarbu žinoti, kad būtent šis gaminys yra idealus sprendimas nedidelių matmenų patalpoms. Šiuo metu siūlomi mediniai, nerūdijančio plieno arba plastikiniai variantai.

Pats populiariausios tualetinio popieriaus laikiklio variantas yra tas, kurį reikia prisukti tiesiai prie sienos paviršiaus. Jo atveju svarbu nustatyti vietą, įskaitant ir šalia tualeto esančią patogią pusę. Taip išvengsite nemalonumų, daugiausia susijusių su nepatogiu tualetinio popieriaus naudojimu. Be to, nesunkiai rasite priedų, sukurtų paslėptam montavimui.

Kaip teisingai sumontuoti tualetinio popieriaus laikiklį?

Viena iš svarbiausių elementų, yra tai, kokiame aukštyje bus pritvirtintas tualetinio popieriaus laikiklis.  Tinkamiausias tvirtinimas yra 80-90 cm aukštyje, nepriklausomai nuo to, iš kokios medžiagos pagamintas gaminys. Tačiau dėl tinkamos klozeto pusės, kurioje turėtų būti montuojamas tualetinio popieriaus laikiklis, nurodymų nėra. Viskas priklauso nuo asmens, kuris naudosis tualetu pageidavimų.