Kaip žinoti, ar man tinkamas infraraudonųjų spindulių šildytuvas?

Kvarciniai šildytuvai veikia kaip saulė. Iš karto skleisdamas infraraudonąją šviesą, šildytuvas šildo aplinkinius objektus (žmones, daiktus ir kt.).

Šis būdas yra vienas efektyviausių šildymo būdų, nes nėra „apšilimo“ periodo. Aplinkos oras nešildomas, todėl susidariusi šiluma nebus prarasta net atvirose erdvėse. Šis šildymo būdas labai tinka centralizuotam šildymui, taip pat gali būti valdomas nuotoliniu būdu. Šiluma kaulų nelaužo – sako liaudies išmintis, tačiau praktika taip pat byloja, norėsi daugiau šilumos, daugiau ir mokėsi. O ar įmanomas atvirkštinis variantas – daugiau šilumos, mažiau išlaidų? Alternatyvių šildymosi priemonių atstovai siūlo infraraudonųjų spindulių šildytuvus.

Ar brangu naudoti infraraudonųjų spindulių šildytuvus?

Ne. Gamintojo teikiamos produkcijos kokybė ir apimtis užtikrina, kad klientas ras tikslius reikalavimus atitinkančią sistemą. Visos eksploatacinės išlaidos gali būti paskaičiuotos iš anksto. Kadangi „apšilimo“ periodo nereikia, šildytuvas pradeda veikti vos jį įjungus. Šiuos įrenginius galima naudoti net prastai šildomuose pastatuose ar lauke. Be to, kai patalpa šildoma, kai kurių prietaisų veikimas bus ribojamas atsižvelgiant į šildytuve integruotą temperatūros jutiklį. Pasiekus nustatytą temperatūrą, jei temperatūra yra žemesnė nei nustatyta, sistema išsijungs ir paleis iš naujo. Restoranų, kavinių ir kitų maitinimo įstaigų terasos ar kitos lauko zonos lankytojų labai mėgiamos. Tačiau ir čia prastas oras, dargana, nukritę termometro stulpeliai tokias zonas daro mažiau patrauklias, tad čia įsitaisyti norinčių lankytojų srautas mažėja. Jei nenorite, kad vėsesnis oras darytų tokią neigiamą įtaką, sumontuokite infraraudonųjų spindulių šildytuvus. Galite rinktis pakabinamus šviestuvo tipo arba tvirtinamus prie sienų. Pastarasis variantas labai tiks moderniai, šiuolaikiškai aplinkai, o pakabinami šviestuvo tipo – kaimiško, rustic, vintage, boho stiliaus erdvėse. Daugelis jau įvertinę pirkimo internetu privalumus: sparta, patogumas, nepriklausymas nuo parduotuvės strateginės vietos ir darbo laiko bei kiti. Galite pirkti Jums patogiu metu iš bet kurios vietos! Neretai e. parduotuvėse ir pasirinkimas būna kur kas platesnis nei fizinėse pardavimo vietose. Todėl pirkimo internetu galimybėmis kviečiame pasinaudoti ir mūsų klientus renginio partneris. Rinkitės infraraudonųjų spindulių šildytuvus iš plataus mūsų asortimento. Patogumo suteiks asortimento filtravimo galimybė – pagal spalvą, kainą, galingumą. Šildytuvų kaina mūsų asortimente startuoja nuo mažiau kaip 100 eurų, o akcija gali suteikti progą mokėti dar pigiau!

Infraraudonųjų spindulių šildytuvus siūlančios bendrovės sako, kad tokios šildymo priemonės lemia mažesnes šildymo sąnaudas

Naudojant infraraudonųjų spindulių šildytuvus oras nešildomas, o patalpoje esantys daiktai. Dėl šios priežasties patalpos „šiluminė masė“ yra daug efektyvesnė nei tradiciniais konvekcijos principais šildoma patalpa. Vaizdžiai tariant, atidarius duris ir sukūrus skersinį, klasikiniu būdu susidariusi šiluma išsisklaido ore (atliekose). IR sistemoje dėl didesnės „šilumos masės“ didžioji dalis susidariusios šilumos lieka patalpoje. Žmogus jaučiasi komfortabiliai (šiltai), jei oras yra vėsus, o sienos šiltos; ir atvirkščiai – žmogus jaučia šaltį, jei oras yra šildomas, o sienos išlieka šaltos. Taigi, įdiegus infraraudonaisiais spinduliais pagrįstą šildymą, galima naudoti oro temperatūros termostatą, tvirtinamą prie šildytuvo. Šio reguliatoriaus pagalba galima išjungti prietaisą, pasiekus net ir 16,5oC patalpos oro temperatūrą, nes sienų ir baldų temperatūra vis tiek siektų 22 oC, užtikrinant komforto pojūtį. Tai lemia 7 proc. mažesnį energijos suvartojimą (darant prielaidą, jog šildytuvas yra tinkamoje vietoje).