Kam skirtos individualizuotos grupinės treniruotės?

Sveikos gyvensenos mada galioja ne tik mitybai, bet ir fiziniam aktyvumui. Vis daugiau žmonių nusprendžia įsigyti sporto klubo abonementą, savarankiškai treniruotis namuose ar reguliariai sportuoti. Nors individualios treniruotės su kineziterapeutu gali būti labai veiksmingos, daugelis norinčių palaikyti gerą kūno formą renkasi grupines treniruotes. Tai neatsitiktinai, nes grupiniai užsiėmimai turi daug privalumų.

Grupinės treniruotės Vilniuje ir jų privalumai

  • Prieinama kaina. Paprastai grupinės pamokos kainuoja daug pigiau nei individualios, todėl galima išvengti didelių išlaidų.
  • Būdamas grupėje gauni stiprią motyvaciją. Būsite apsupti bendraminčių, kurie, kaip ir jūs, „kovoja“ už sveiką ir gražų kūną. Tai daryti kartu daug smagiau nei būti vienam. Be to, žiūrėdami į labiau patyrusius komandos draugus sparčiai didinsite savo rezultatus.
  • Laikas praeis nepastebimai. Per individualią treniruotę jums gali atrodyti, kad minutės ne bėga, o šliaužia. Kūnas greitai jausis pavargęs, greitai norėsis sulėtinti tempą. Grupėje tai paprastai neįvyksta. Pamokos dažnai vyksta skambant muzikai, todėl tikrai nebus nuobodu ir monotoniška.
  • Naujos pažintys. Daugelis kolegų iš sporto klubo tampa tikrais draugais. O tiesiog pabendrauti su bendraminčiais, pasikeisti žiniomis ir dalintis patirtimi visada įdomu.

Daugeliui grupinės mankštos yra labiau sportas. Tai galimybė pajusti vienybę su kitais žmonėmis, pasikrauti energijos ir atsikratyti streso. Grupinių užsiėmimų galia yra ta, kad žmonės grupėje užjaučia vieni kitus, kartu džiaugiasi sėkme ir kartu siekia bendro tikslo.

Kaip veikia individualizuotos grupinės treniruotės?

Grupinės treniruotės – tai unikalus ir novatoriškas būdas dirbti su asmeniniu treneriu. Paprastai grupinėse treniruotėse grupė žmonių treniruojasi tuo pačiu metu atlikdami tuos pačius pratimus. Tačiau individualizuotos grupinės treniruotės – tai grupė žmonių, kurie treniruojasi tuo pačiu metu, bet atlieka savo pratimus savo tempu. Tai bendras laikas su treneriu, kuris vienodai paskirstys savo dėmesį tarp jūsų ir kitų jūsų grupės narių.

Individualizuotos grupinės treniruotės yra suasmenintos ir pritaikytos jūsų tikslams. Nesvarbu, ar tai būtų jūsų ištvermės gerinimas, ar asmeninio rekordo pasiekimas. Jūs mokotės konkrečių pratimų, nuo apšilimo iki specialiai jums sukurtos treniruotės. Jūs ir jūsų treneris dirbate kartu, kad nustatytumėte savo kūno rengybos tikslus ir planą jiems pasiekti.