KAS PADEDA TOLIMŲJŲ REISŲ VAIRUOTOJAMS RASTI DARBĄ?

Ne vien atsitiktiniai, todėl nelabai patikimi skelbimai vairuotojams praneša apie galimus darbo pasiūlymus. Kur kas naudingiau jiems informacijos šia tema ieškoti darbo pasiūla užsiimančių internetinių agentūrų svetainėse. Čia yra pateikiama labai daug gerų darbo variantų ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse.

Koks yra vienas iš pagrindinių privalumų užsienyje norintiems įsidarbinti tolimųjų reisų vairuotojams?

Užsienyje norinčiam įsidarbinti vairuotojui ne pats svarbiausias dalykas yra turėti pažymėjimą, leidžiantį vežti pavojingus krovinius. Kur kas svarbiau yra mokėti bent vieną kurią nors iš populiariųjų užsienio kalbų. Aišku, ieškant darbo Vokietijoje, didelis privalumas būtų bent paviršutiniškai mokėti vokiečių kalbą.

Tiesa, daugeliu atvejų tinka ne tik anglų, bet ir rusų kalba. Užsienio kalbos mokėjimas itin praverčia, kai vežami pavojingi kroviniai, bendraujant su krovikais sandėliuose bei krovinių savininkais. Geras susikalbėjimas reikalingas autovežių vairuotojams, kurie automobilius perveža iš vienos valstybės į kitą.

Kokias paslaugas vairuotojams siūlo jų įdarbinimu užsiimančios agentūros?

Jei ieškote vairuotojo darbo užsienyje, tai lengviausia jį bus rasti, naudojantis kurios nors iš pasirinktų įdarbinimo agentūrų paslaugomis. Jos vairuotojus išsamiai supažindina su būsimo darbo sąlygomis, galimu atlyginimo dydžiu. Įsidarbinę per agentūrą, visada laiku gausite suderėtą jums priklausantį atlyginimą, nes tokios įmonės atidžiai stebi ir kontroliuoja savo partnerių veiklą.

Be to, vairuotojų įdarbinimo agentūros daug dėmesio skiria ne tik pačių vairuotojų, bet ir partnerystės ryšius siūlančių darbdavių atranką. Todėl darbo ieškantys tolimųjų reisų vairuotojai drąsiai gali tikėtis pačių geriausių darbo pasiūlymų. Agentūros dirba tokiu principu, kad abi pusės – ir vairuotojas, ir darbdavys liktų patenkintos.

Ką savo klientams gali pasiūlyti vairuotojų įdarbinimo agentūra „Lorem“?

Vairuotojų įdarbinimo agentūra „Lorem“ darbo pasiūlymus užsienyje grindžia lietuviškomis darbo sutartimis. Daugiausia darbo vietų tolimųjų reisų vairuotojams ši įmonė siūlo Vokietijoje. Ši ir kitos su agentūra bendradarbiaujančios užsienio šalys siūlo darbą savo profesiją gerai išmanantiems, darbštiems, patikimiems ir sąžiningiems vairuotojams, todėl jei atitinkate šias savybes, jūs tikrai rasite darbą, kuris išpildys visus jūsų lūkesčius.