Kas yra biorevitalizacija ir kuo ji naudinga veido odai?

Visi žinome, jog jauna, stangri, švytinti ir elastinga veido oda keičiasi su amžiumi ir praranda jaunatvišką išvaizdą, dėl to reikia kuo anksčiau pradėti rūpintis savo išvaizda, jog senatvėje atrodytumėte sau kuo geriau.

Hialurono rūgštis organizme pradeda mažėti, oda pradeda sausėti, atsiranda raukšlių, o veido oda praranda elastingumą ir stangrumą. Estetinė medicina, norėdama atkurti odos būklę, siūlo natūralų atjauninimo būdą, kuris yra ir veiksmingas ir saugus.

Biorevitalizacija – tai invazinė procedūra, kuri giliai drėkina, aktyvina ir atstato odos gyvenimo ciklą. Metodas, plačiai naudojamas kovojant su odos senėjimu ir įvairiomis odos problemomis. Procedūros metu atliekami daugybiniai dūriai, kurių pagalba į odą įleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos, suteikiančios odai drėgmę, elastingumą, jos gerina odos tonusą ir mažina raukšlių skaičių. Tai yra vienas geriausių odos drėkinimo metodų, joks kremas negalės taip gerai sudrėkinti odos, kaip biorevitalizacijos procedūra. 

Biorevitalizacijos procedūra yra atliekama veido, kaklo, pečių ir rankų srityse, procedūra pakartotinai atliekama kas 2-4 savaites, bendrai rekomenduojama atlikti 2-4 procedūras (pasitarus su specialistu). Visa procedūra trunka apie 30-60 minučių, priklausomai nuo koreguojamos kūno srities, o skausmui malšinti naudojamas anestetikas. Po procedūros gali būti juntamas nedidelis koreguojamos kūno vietos patinimas, paraudimas, gali likti šiek tiek mėlynių. Po biologinio aktyvinimo proceso pagerėja odos drėgmės būklė, odos tonusas, ryškumas ir elastingumas, pašviesėja odos atspalvis, išnyksta smulkios raukšlės. Įvertinus odos būklę ir norimus paciento rezultatus, Grožio Akademijos specialistai visada parenka tinkamiausią biorevitalizacijos procedūrų kiekį – geriausiam rezultatui užtikrinti.

Jei Jūsų ši procedūra nedomina, visuomet galite rasti savo poreikius atitinkančią. Galbūt, Jūs turite įtrauktus krūtų spenelius ir dar vis jaučiate diskomfortą dėl to? Yra procedūra, kurios metu nesudėtingai atstatoma tinkama spenelių forma ir dydis, atstatomas įtraukimas į vidų. Ten daugiau informacijos galite rasti, bei daugybę kitų procedūrų, kurias atlieka Grožio Akademijos specialistai.