Katyčiuose judėjo dideli ir maži

DSC 0282Katyčių pagrindinėje mokykloje surengta pradinių klasių mokinių šeimų sporto šventė „Judame visi – dideli, maži“.

Renginį organizavo pradinių klasių ir kūno kultūros mokytojos Virginija Gečaitė, Vilma Nevardauskienė, Viliutė Vindžigelskienė, Audronė Visockė ir Danutė Plaipienė, juo siekėme stiprinti ugdytinių dvasinius ryšius su artimaisiais, ugdyti sveikos gyvensenos įpročius, tenkinti vaikų poreikį judėti. Šventėje dalyvavo Lindžių, Degučių, Kundrotų, Platakių, Sruoginių, Kariniauskų ir Vaičiulių šeimos.

Atvykę tėveliai pasidalijo savo sportine patirtimi, buvo sportiški ir drasūs, o renginio vedėja Karolina Pociutė pertraukų metu susirinkusiesiems priminė sveikos gyvensenos svarbą, porino patarles ir minė mįsles šia tema.

Šventė pradėta apšilimo žaidimu „Šiaudų batai“, vėliau vyko įvairios rungtys: „Lauko riedulio slalomas“, „Kengūros šuoliai“, „Arbūzų pernešimas“, „Dėlionė“ ir kitos.

Nugalėjo Kornelijaus, Jurgitos ir Tomo Sruoginių bei Rugilės, Nijolės ir Arūno Vaičiulių komandos. Šios šeimos vyks į rajoninę šeimų sporto šventę.

Mokyklos direktorius Algirdas Plaipa dalyviams įteikė saldžius prizus, o tėveliai pageidavo, kad tokių švenčių būtų daugiau.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ Facebook albume!