Kiek kainuoja statybinių konteinerių nuoma? Atsako specialistas

Jeigu Jums reikalinga statybinių atliekų konteineris – siūlome pirmiausia ieškoti patikimos įmonės, kuri nuomoja juos. Kai kurie verslininkai, kurie užsiima statybomis – juos perka, tačiau kadangi kaina yra gana didelė ir tuo pačiu reikia patiems rūpintis išvežimu – nuoma dažnai tampa patrauklesne alternatyva.

Svarbiausia, kad statybinių konteinerių nuoma nėra brangi. Tik reikia susipažinus su galimybėmis pasirinkti tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka.

Apie kainas ir paslaugas apskritai pasakoja jas teikiantis Paulius.

Atliekų kiekis

Pirmiausia atliekų išvežimo kainos kinta priklausomai nuo to – koks yra atliekų kiekis. Jis dažniausiai matuojamas konteineriais, kurie ir yra nuomojami atliekoms laikyti statybų metu. „Natūralu, kad klientai dažniausiai nori žinoti kainas, tačiau jiems be patirties dažnai yra sunku numatyti – kiek konteinerių reikia atliekoms, kurios bus po statybų. Mes dažniausiai jau po pokalbio galime pateikti aiškias gaires, tad tiesiog siūlome susisiekti su mumis“,- teigia Paulius.

Svarbiausia yra neužsisakyti per mažai konteinerių tikintis, kad juose tilps visos atliekos. Dažniausiai didesniam konteinerių kiekiui siūlomos nuolaidos, tad sekite jas.

Gyvenama vis ekologiškiau

Kainos kinta priklausomai ir nuo įmonės specifikos. Kadangi vis daugiau verslų stengiasi siūlyti ekologiškas paslaugas – jos gali būti kiek brangesnės. Tačiau tokias rinktis – verta. Galiausiai, palaukite akcijų ir kaina bus mažesnė, tačiau galėsite būti ramiu, kad Jūsų atliekomis buvo tinkamai pasirūpinta. Ir šiuo atveju tai reiškia, kad jos gali būti perdirbamos antram gyvenimui arba paprasčiausiai utilizuojamos taip, kad jokios neigiamos įtakos gamtai nebus.

Antrinis atliekų panaudojimas

Kai kurie žmonės ne tik išveža atliekas, tačiau taip pat ir panaudoja jas antrą kartą. Dėl to dažniausiai siūlo paslaugų nuolaidas asmenims, kurie jas užsisako. „Kiekvienas klientas su kuriuo tariamės dėl smulkmenų yra individualus. Jam taikome tokį paslaugų planą, kuris jam labiausiai tinka. Žiūrima, kad žmogui tiktų ne tik kainos, tačiau ir terminai, kitos smulkmenos, kurios leis būti tikru, kad mūsų paslaugos – jiems tinka“, -teigia specialistas.

Kainos ir nelegalios paslaugos

Svarbiausia neužsisakyti paslaugų iš tų, kurie siūlo jas nelegaliai. Deja, tokiu atveju niekada negalite būti tikras – ką gausite. Ir nors dažniausiai kainos dėl to mažesnės, tačiau kokybė gali būti tokia bloga, kad dar kartą teks užsisakyti paslaugas iš tų, kurie tinkamai išves atliekas arba nuomos konteinerį, kuris atitiks Jūsų lūkesčius. Kokybė kainuoja ir mokėti – verta.

Kai viską galima atlikti kur kas paprasčiau ir greičiau – kodėl gi ne? Svarbiausia yra rasti gerą įmonę, kurioje ne tik siūlomos profesionalios paslaugos, tačiau ir teikiamos lanksčiomis kainomis. To siekia ir juridiniai, ir fiziniai asmenys, kurie nori būti ramūs, kad atliekomis bus tinkamai pasirūpinta.