Klaipėdoje naujasis „BMW 3” atsidūrė meno galerijoje

bmwVienas populiariausių automobilių gamintojų BMW savo gerbėjams padovanojo džiugią naujieną. Šeštadienį visame pasaulyje įvyko naujojo BMW ir trijų jo linijų – Luxury, Sport, Modern – premjera.

Lietuvoje šis debiutas pasitiktas su unikaliu projektu. Vienu metu populiariosios šalies muzikos grupės „Skamp” nariai sujungė tris didžiuosius šalies miestus – Vilnių, Kauną bei Klaipėdą – ir surengė dar neregėtą muzikos šou, kurį tiesiogiai galėjo išvysti ir TV3 televizijos žiūrovai.

Klaipėdoje esantis oficialios BMW atstovės „Krasta auto” salonas vienam vakarui tapo šiuolaikine meno galerija. Ant sienų iškabinti paveikslai savo skleidžiama fantazija prikaustė susirinkusių svečių žvilgsnius, o modernaus šokio pasirodymai su juos lydinčiais šviesos efektais kūrė linksmą nuotaiką.

Visgi renginio dalyvių dėmesys buvo sutelktas į kitą vakaro žvaigždę. Iš pradžių ji slėpėsi po didžiule uždanga, tačiau vėliau nušvito visu grožiu. Tai buvo „BMW 3” serijos „Modern” linijos modelis.

Šio automobilio pristatyme Klaipėdoje grojo grupės „Skamp” narys Viktoras Diawara. Jis kartu su kolegomis kituose miestuose atliko žymiausius kūrinius bei pristatė ir vieną naują dainą – „Revolution”. Tokia vientisa muzikos šventė, sukurta iš skirtingų aplinkų, tapo aukšto lygio techniniu bei muzikiniu eksperimentu.

„Žinojome, jog tokio lygio renginys Lietuvoje organizuojamas pirmą kartą ir kad tai bus rimtas iššūkis net ir tokiai ilgametei bei patyrusiai grupei kaip „Skamp”. Ir mums pavyko! Džiaugiamės, jog galėjome prisidėti prie tokio išskirtinio šou, kurį dar labiau sustiprino ir ypatingas automobilis”, – sakė „Skamp” narys V.Diawara.

Nors šis projektas ir privertė suskilti grupę „Skamp”, V.Diawarai draugiją palaikė charizmatiškasis laidų vedėjas Rimas Valeikis. Jis ne tik iškėlė stiklainius, vaizduodamas, kiek mažai kuro sunaudoja naujasis BMW, tačiau dar ir sugebėjo į jo bagažinę sutalpinti didžiulį paveikslą.

Kituose miestuose buvo pristatyti kiti automobilių modeliai. Vilniuje su „Skamp” nare Erica Jennings priešakyje įvyko prabangaus madų vakaro aplinka apsuptas „BMW 3 Luxury” pristatymo renginys, o Kaune Vilius Alesius kvietė visus įsijausti į „drag” lenktynes su „Sport” linijos modeliu.

„Krasta auto” salono Klaipėdoje direktorius Algimantas Stanislauskas džiaugėsi, kad uostamiestis kartu su visu pasauliu turi galimybę pristatyti naująjį BMW automobilį bei su unikalia idėja padaryti dar didesnį įspūdį žiūrovui. Taip pat jis kviečia visus norinčius išbandyti šį automobilį jau dabar registruotis bandomajam važiavimui.

BMW pristatymas nuotraukų galerijoje

joomplu:2978

Silutes naujienu LOGO copy