Kodėl verta įtraukti plaukų aliejus į plaukų priežiūros rutiną? 

Stebėtinai reta mergina savo rutinoje naudoja plaukų aliejų. Nesusimąstome, kokią iš tiesų didelę reikšmę daro šis visai paprastas, daug laiko ne trunkantis procesas. Dažnai moterys galvoja, jog aliejukas skirtas tik apsaugoti plaukus nuo karščio ar galiukų lūžinėjimo. Taip, didelė dalis aliejų būtent tai ir siūlo, tačiau reikėtų paminėti, jog jų paskirtis daug didesnė ir platesnė nei galima būtų įsivaizduoti. 

Kiekvieno žmogaus plauko struktūra yra unikali, tačiau  tikrai kiekviena mergina susiduria su plaukų galiukų lūžinėjimu, o norint turėti ilgus, sveikus, švytinčius plaukus, lūžinėjimas, trupėjimas tampa opia problema, kurią reikia spręsti. Aliejai dažniausiai pasižymi maitinančiomis medžiagomis priturtintomis vitaminų, kurie padeda ne tik plaukui ne išsausėti bet ir jį sustiprina, pamaitina. Nuo dažno plaukų plovimo, džiovinimo ar tiesinimo plaukai ima slinkti, pasidaro šiurkštūs, it šiaudai. Tokiu atveju gelbsti tik stiprus drėkinimas ir apsauga. Aliejai skirti plaukams dažniausiai nėra nuplaunami, jie puikiai susigeria palikdami plaukus spindinčius. Tačiau tie, kurie yra nuplaunami, yra lygiai tokie pat veiksmingi. Kai kurie aliejai skirti ne tik plaukų galiukams tačiau ir galvos odai. Aliejai ne tik pamaitina pačią galvos odą, skalpą, bet ir padeda išspręsti visas anksčiau minėtas problemas: padeda atkurti taip reikalingą plaukų drėgmę, kurią pašaliname itin dažnai plaudami plaukus, stabdo intensyvų plaukų slinkimą, padeda plaukui nuo pat šaknų sustiprėti ir nelūžinėti.

Reikėtų nepamiršti pasirinkti plaukų aliejų būtent sau, pagal savo problemas ir poreikius. Tiesūs plaukai labiau linkę riebaluotis nei garbanotų plaukų savininkių, kurios dažniausiai linkusios į itin sausus, besiveliančius plaukus, todėl norint pagerint šią situaciją, reikia ne tik drėkinti aliejaus pagalba , bet ir atrasti jį tokį, jog besiformuojančios garbanos neatrodytų apsunkusios, priplotos.

Dažytiems plaukams itin dažnai tenka taip pat kovoti su begales bėdų – jie tampa šiurkštūs, besiveliantys, praradę žvilgesį ir formą, tad džiaugiuosi, jog būtent šiame tinklalapyje https://inbeauty.lt/plaukams/plauku-aliejus galimą rasti didžiulį aliejų pasirinkimą net ir tada, kai atrodo, jog jokios priemonės nepadeda. Dažnai moterys klausia, kodėl plaukai išėjus iš kirpyklos atrodo tokie gražūs ir spindintys, o namuose tokio rezultato nesiseka išgauti? Paprasta mažytė paslaptis – plaukų aliejai, paliekantys didžiausią įspūdį, bei priverčiantys plaukus nuolatos spindėti.