Kodėl verta nuomotis pastolius?

Turbūt ne kartą matydami statomą arba renovuojamą pastatą pastebėjote jį juosiančias konstrukcijas. Visam statybos sektoriui tai yra puikiai pažįstama priemonė, vadinama pastoliais.

Be jų šie procesai tampa iš tiesų sunkiai įmanomi, nes pastoliai padeda pasiekti aukštesnes pastato zonas, leidžia patogiai judėti palei sieną ir tokiu būdu palengvina darbą. Su pastoliais darbas taps daug saugesnis ir efektyvesnis, todėl pasinaudoti šia konstrukcija ne tik verta, bet dažnai ir privaloma. Žinoma, ne visos statybų įmonės, pavieniai statybininkai profesionalai ar mėgėjai gali sau leisti įsigyti šią pagalbinę priemonę. Šioje vietoje vienintele išeitimi lieka nuomos paslauga. Jeigu dar svarstote ar tikrai verta tai padaryti, pasitarkite su kitais statybų sektoriuje ilgus metus dirbančiais specialistais, kurie rekomenduos bent jau išbandyti ir susidaryti savo nuomonę.

Darbas taps efektyvesnis ir saugesnis

Kadangi pastoliai leidžia pasiekti įprastai sunkiai pasiekiamas pastato vietas, darbus galėsite atlikti pilnavertiškai ir patogiai. Be to, šios konstrukcijos yra itin tvirtos, kas leidžia saugiai statyti ar renovuoti pastatus. Saugumą padidina ir tai, kad pastoliai turi tvoreles, yra apjuosiami apsaugine plėvele, tinklu. Patys pastoliai yra tvirtai sukimbanti konstrukcija, kuri nesiubuoja bei yra pritvirtinta prie paties pastato. Nors dažnai sprendimus nulemia finansiniai ištekliai, atsižvelgiant į jų reikšmę, pačių pastolių nuomos kaina nėra tokia didelė, kad neapsimokėtų jų nuomotis. Juk verta sumokėti už darbininkų saugumą, sutaupytą laiką bei kokybišką rezultatą.

Patogus ir lengvas surinkimas

Kadangi pastolius galima rinktis iš kelių modelių, juos galima pritaikyti kiekvienam statiniui ir skirtingai situacijai. Pavyzdžiui, jeigu jums reikalinga konstrukcija, kuri padės lengvai sutvarkyti ar įrengti pastato stogą, galite pasirinkti konsolinius pastolius – jie sukurti taip, kad atrodo lyg kabantys, nes neturi jokio sutvirtinimo su žeme, laikosi pritvirtinti prie viršutinių pastato sluoksnių. Pastoliai susideda iš skirtingų dalių ir gali būti sukonstruojami iki tokio aukščio, kokio reikia būtent jums. Pastoliai vienareikšmiškai yra vienas universaliausių įrankių, o nuomotis juos apsimoka ir dėl to, kad nuomojanti įmonė galės padėti juos pastatyti, patys pastoliai visuomet bus prižiūrėti ir tvarkingi, atitiks reikiamus standartus.