Kokia dovana patiktų paaugliui?

Ne už kalnų mokslo metų pabaiga ir daugelis tėvų dairysis dovanų savo atžaloms, kurie baigs mokyklą, išlaikys baigiamuosius ar kitus egzaminus, įstos į aukštąsias mokyklas ar tiesiog sužibės puikiais metiniais rezultatais mokykloje. Ilgai mąstyti, ką padovanoti šiuolaikiniam paaugliui, nereikia – išmanieji prietaisai tikrai bus įvertinti.

unsplash.com nuotr.

Naujas telefonas

Kuris gi vaikas neapsidžiaugs gavęs naują telefoną? Jei norite, kad dovana šimtu procentų pelnytų vaiko simpatijas, telefonai Apple yra tai, ko jums reikia. Tikriausiai nerastume paauglio, kuris būtų abejingas šio gamintojo išmaniesiems. Tačiau jei dėl vienų ar kitų priežasčių Apple telefonas nėra jūsų favoritų sąraše, tai paaugliai taip pat puikiai atsiliepia ir apie „Samsung“ bei naujausius „Xiaomi“ modelius.

 

Planšetinis kompiuteris

Prietaisas piešimui, muzikai, naršymui internete, socialiniuose tinkluose, žaidimams ir kt. Planšetė labai kompaktiškas ir funkcionalus įrenginys, kuris gali būti naudojamas namuose, mokykloje, kelionėse ar bet kur kitur. Jis lengvai telpa ir į nedidelę kuprinę, tad vaikas visada galės nešiotis drauge. 

 

Žaidimų kompiuteris

Jei jūsų atžala yra tikrų tikriausias kompiuterinių žaidimų entuziastas, tai naujas žaidimų kompiuteris bus šauni dovana. Tiesa, jei vaikas žaidimų kompiuterį jau turi, tai žaidėjus visada maloniai nustebina ir įvairūs žaidimams skirti priedai, pavyzdžiui: žaidimų pelės, ausinės, vairai ar kt. 

Beje, šiais laikais populiarumo laurus skina ir žaidimų konsolės!

 

Garso įranga

Jei jūsų vaikas yra melomanas, neįsivaizduoja savo dienos be muzikos, tai kokybiška garso kolonėlė bus tobula dovana. Ji galės jį lydėti kiekviename žingsnyje, negana to, tokios kolonėlės neretai tampa ir jaunuolių įvaizdžio dalimi.

 

Išmanusis laikrodis arba išmanioji apyrankė

Tiek vienas, tiek kitas prietaisas būtų puikus variantas dovanai. Išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių galimybių spektras labai platus: rodo laiką, skaičiuoja kalorijas, nueitą atstumą, žingsnius, leidžia priimti pranešimus, skambučius ir t.t. Šie prietaisai ypač pasiteisins, jei jūsų atžala sportuoja, laikosi sveikos gyvensenos principų ar pan.

 

Tai keli dovanų variantai jūsų paaugliui. Ką rinktis, neabejotinai priklauso nuo vaiko pomėgių, tad galutinį sprendimą galite priimti tik jūs.