KOKIE NUOTOLINIAI MOKYMAI, SEMINARAI LIETUVOJE LAUKIA KLAUSYTOJŲ?

Gyvenime mokytis niekada nevėlu, o ir žinių niekada nebūna per daug. Be to, jie vienos srities žinių turite pakankamai, tai dar nereiškia, nėra reikalo išmokti ir ko nors kito. Kad mokymosi poreikis tikrai yra gana svarbus, patvirtina ir Trečiojo amžiaus universiteto populiarumas. Šiuolaikinės technologijos semtis žinių leidžia ne tik stacionariai, bet ir nuotoliniu būdu.

Kokias galimybes siūlo nuotolinio mokymo organizatoriai?

Nuotoliniai mokymai siūlo pačių įvairiausių sričių specialistams, pedagogams ir įmonių vadovams. Galima mokytis naujų kalbų, pasirengti užsienio šalių universitetuose vyksiantiems egzaminams.

Taip pat siūlomi įvairūs nuotoliniai seminarai besidomintiems psichologija ir veidotyros subtilybėmis, vyksta mokymai jogos treniruotės, sveikos mitybos ir gyvensenos klausimais. O baigiamųjų klasių moksleiviams padedama pasirinkti būsimos karjeros kelią

Ko mokoma emocinio intelekto lavinimo kursuose?

Šios rūšies kursuose mokoma kuo tiksliau apibūdinti savo jausmus ir suvokti savo elgesio konkrečiose situacijose priežastis, taip pat mokoma, kaip atpažinti manipuliatorius, norinčius jus palenkti savo tikslams ir išsaugoti savivertę.

Tokiuose kursuose patariama, kaip suvaldyti savo ir jus supančių žmonių emocijas, kas padeda brandžiau ir rezultatyviau bendradarbiauti. Juose išmokstama emocinės inteligencijos, kuri yra labai naudinga pačiam žmogui, ir kolektyvui, kuriame jis randasi.

Apie ką kalbama derybų meno mokymo kursuose?

Yra įmonių, kurios organizuoja kursus, norintiems išmokti derybų meno. Jų lankytojai mokomi sėkmingai derėtis. Tokie kursai ypač yra naudingi verslo pasaulio atstovams ir politikams. Gebėjimas sėkmingai derėtis labai praverčia ir tada, kai ieškoma gerai apmokamos ir perspektyvios darbo vietos arba norima iš darbdavio išsiderėti didesnį atlyginimą.

Kokius mokymus rengia Moterų informacijos centras?

O Moterų informacijos centras rengia mokymus, kuriuose kalbama lyčių lygybės, kuri žmonėms garantuoja galimybę atskleisti savo talentus ir pelnyti tinkamą įvertinimą, klausimais. Šios žinios neabejotinai praverčia dalyvaujant darbe, versle, moksle, visuomeniniame gyvenime ir net šeimoje.

Kursuose pristatomas lyčių lygybės ir nediskriminavimo teisinis reglamentavimas, kalbama apie bendruosius diskriminacijos pagrindus ir jų apraiška, mokoma, kaip sėkmingai derinti šeimos ir darbo ir įsipareigojimus. Išsamią informaciją apie populiariausius nuotolinius mokymus, seminarus rasite interneto adresu: https://pickvibe.lt/lt/p/renginiai/seminarai.