KOKIO GALINGUMO MOMENTINĮ ŠILDYTUVĄ PASIRINKTI?

Momentiniai vandens šildytuvai yra tas namų prietaisas, kuris suteikia galimybę karštu vandeniu mėgautis lengvai ir greitai. Vis dėlto, norint, kad šis elektrinis prietaisas jūsų nenuviltų ir visokeriopai tenkintų jūsų šeimos karšto vandens poreikius, renkantis jį yra būtina įvertinti bene patį svarbiausią kriterijų, t. y., momentinių vandens šildytuvų galią.

Momentinio vandens šildytuvo galia pagal įrengimo vietą

Momentiniai vandens šildytuvai labai paprastai gali būti įrengiami praktiškai bet kur, tačiau būtent įrenginio vietos tipas bei skaičius sąlygoja skirtingus reikalavimus šio prietaiso galiai. Jeigu momentiniai vandens šildytuvai yra montuojami praustuvui, racionaliausia rinktis prietaisus, kurių galia prasideda nuo 3,0 kW. Tokios galios gali nepakakti, jeigu momentinis vandens šildytuvas bus montuojamas virtuvėje arba dušo kabinoje vasarnamyje. Teigiama, kad minėtais atvejais tinkamiausia momentinio vandens šildytuvo galia 2 kW didesnė nei galia, reikalinga praustuvui, ir prasideda nuo 5,5 kW. Dušo kabinai su standartiniu dušo rinkiniu ekspertai rekomenduoja rinktis momentinius vandens šildytuvus, kurių galia prasideda nuo 9 kW, o voniai – nuo 17 kW. Daugiau apie tai galite sužinoti, sekdami šią nuorodą: https://vandens-sildytuvai.lt/straipsniai/momentiniu-vandens-sildytuvu-galios-parinkimas-b16.html

„Tropinio lietaus“ dušo sistema reikalauja didesnės galios momentinio vandens šildytuvo

„Tropinio lietaus“ dušo sistemos yra labai populiarios. Norint tokią sistemą aprūpinti karštu vandeniu momentinio vandens šildytuvo pagalba, yra būtina rinktis našesnį ir galingesnį prietaisą, kurio galia būtų ne mažesnė kaip 27 kw. Tokios galios momentinių vandens šildytuvų patartina ieškoti trifazių šildytuvų asortimente. Trifaziai vandens šildytuvai taip pat išsiskiria tuo, kad vienu metu gali tiekti karštą vandenį į kelias vietas, jie gali turėti hidraulinį arba elektrinį valdymą ir t. t.

Vienfaziai momentiniai vandens šildytuvai

Priešingai negu trifaziai momentiniai vandens šildytuvai, vienfaziai įrenginiai vienu metu yra pajėgūs aprūpinti tik vieną tašką. Tokio vandens šildytuvo visiškai pakanka virtuvėje. Vienfaziai prietaisai labai dažnai pasirenkami kempinguose, kotedžuose ir pan. Priklausomai nuo modelio ir jų apsaugos klasės, vienfaziai momentiniai vandens šildytuvai gali pasitarnauti ir duše, tačiau šiuo atveju yra būtina rinktis tokius šildytuvus, kurie priklausytų IP25 apsaugos klasei. Minėtos saugumo klasės vandens šildytuvai išsiskiria savo sandarumu, todėl jais saugu naudotis maudantis.