Kokiomis priemonėmis savo namuose galima susikurti užburiantį aromatą?

Namų jaukumas rūpi dažnam žmogui. Vieni jį stengiasi kurti vizualiai, rinkdamiesi akiai mielos spalvų paletės daiktus, kiti bando jaukumą perteikti pasitelkdami kitą pojūtį - uoslę. Kokių skirtingų priemonių galima rasti unikaliam aromatui sukurti? Kuo jos išsiskiria?

Smilkalai

Tai vienas dažniausių pasirinkimų žmonėms, kuriuos žavi įvairūs kvapai. Smilkalai ne tik skleidžia unikalius, skirtingų poveikių aromatus, bet ir sukuria estetinį pasigerėjimą. Daugumą namų jaukumu besirūpinančių žmonių renkasi smilkalus vien dėl to, nes šie atrodo išskirtinai. Keliaujantis dūmų debesis sukuria daug paslaptingesnę atmosferą, nei, pavyzdžiui, sukurtų uždegta žvakė. Kūginiai (BackFlow smilkalai)smilkalai gali pasigirti dar didesne vizualų gausa – skirtingų tipų smilkalinės gali imituoti tiek krioklio, tiek piramidės tipo tęstinį garų judėjimą. Kita alternatyva – Palo Santo smilkalai. Sakoma, kad būtent šios medinės lazdelės ypatingai gerai valo namų energiją, palieka gaivų ir išliekantį aromatą. Visgi, renkantis smilkalus būtina ieškoti vienetų, kurie yra natūralūs. Sintetiniai produktai gali pakenkti, be to, jų kvapai daug dažniau erzina žmones.

 

Namų kvapai

Vis labiau populiarėjantis aromato skleidimo būdas – namų kvapai, kurie susidaro iš buteliuko, pilno kvepiančio skysčio, ir sugeriančių lazdelių. Tai efektyvesnė priemonė tiems, kurie kvapą namuose nori išlaikyti nuolat, nelabai mėgsta ilgesnių ritualų užsidegant smilkalus. Namų kvapus patartina laikyti toje vietoje, kurioje jie geriausiai pasklistų po visą erdvę. Dažniausiai pasitvirtina prieškambario pasirinkimas. Vertėtų atminti tai, kad reikia atsižvelgti į kambarių dydžius. Skirtingų dydžių namų kvapai turėtų būti atitinkamai pasirenkami pagal erdvę. Jei mažame kambaryje pastatome namų kvapą su daug skysčio, tikėtina, kad šis labai smarkiai veiks mūsų uoslę, o pats aromatas pasidarys nemalonus. Patį kvapą, žinoma, reikia rinktis pagal savo prioritetus. Levandų kvapas idealiai tinka miegamajam, o medžio ar cinamono aromatas tamsesnei erdvei kaip prieškambaris.

 

Eteriniai aliejai 

Toks variantas idealus žmonėms, kurie nemėgsta apsistoti ties vienu kvapu. Aromatiniai aliejai ir jų pasirinkimų gausa leidžia mums eksperimentuoti su kvapais, kadangi jie parduodami mažesniais kiekiais, o buteliukai neužima daug vietos. Taip pat eteriniai aliejai populiarūs kovojant su tokiomis problemomis kaip nerimas, nemiga ar net negalėjimas atsipalaiduoti. Aišku, reikia stebėti, ar žmogus neturi alerginės reakcijos šiam produktui. “Mazoindija” siūlo platų aromatinių aliejų pasirinkimą, kuris puikiai tiks tiek specialioms lempoms, tiek naudojimui pirtyse. Svarbu paminėti tai, kad skirtingi kvapai duoda skirtingą naudą. Pipirmėtė naudojama energijai atstatyti, kaip ir citrina, o, pavyzdžiui, arbatmedžio eterinis aliejus padeda sustiprinti imuninę sistemą. Daugumą žmonių žavi galimybė susikurti savo unikalų aromatą, kuris padeda kovoti su skirtingomis problemomis.