Kokius drabužius rinktis, norint atrodyti „smart casual“?

Dažniausiai norime atrodyti stilingai, bet kartu ir paprastai, neįpareigojančiai, gal su viena kita detale originalumo, pvz.: subtilūs, bet originalūs rankų darbo auskariukai, pakabukas ar šilkinė skarelė po kaklu.

Kokius drabužius rinktis, norint atrodyti smart casual?

Jei ir dirbame iš namų, bet nenorime visą dieną leisti „treninguose“, kad ir kokie jie būtų patogūs, renkamės marškinukus, kurie nuostabiai atrodo mūsų video skambučių metu ir apsivelkame klasikines kelnes, o jei esate moteris ir nuotaika tinkama – sijonas visada geras sprendimas. Taip apsirengę iš karto pasitempiame, norisi ir plaukus susišukuoti, gal net purkštelti vieną kitą kartą šlakelį mėgstamiausių kvepalų. Jei „smart casual“ aprangos stilius toks populiarus, reikia pasidomėti, ką ir kaip galime apsirengti.

Kasdieninė elegancija („smart casual“). Kodėl tiek daug žmonių pamėgo šį stilių?

Kasdienės elegancijos drabužių stilius yra puošni, bet kartu ir kasdienai tinkanti aprangos eilutė. Toks aprangos kodas gali būti skirtas tiek šventėms, renginiams, vakarėliams, renginiams, tiek susitikimams ir kitoms panašioms progoms. „Smart casual“ drabužiai sujungia geriausius elementus verslo stiliaus, komforto, o kartais ir lengvo koketavimo. Kas patogiausia, vilkėdami „smart casual“ galime drąsiai eiti į darbą, nes šio aprangos tipo drabužiai moterims ar vyrams yra tarsi laisvalaikio ir išeigos drabužių „miksas“. Ne veltui labai lengva tokius drabužius išsirinkti internete abiejų lyčių atstovams. Kas svarbiausia – atrodykite prašmatniai ir kartu protingai. Nepamirškite įsitikinti, kad Jūsų drabužiai yra švarūs ir tvarkingi, o batai – ką tik išblizginti.

„Smart casual“ apsirengusi moteris

Šiam stiliui nebūtina rinktis suknelę. Kasdienės elegancijos aprangoje gali būti nuostabus, kokybiškai pasiūtas dviejų dalių kostiumėlis. Puikus pasirinkimas bus balti moteriški marškiniai, švarkas ir kelnės arba sijonas. Jei nemėgstate klasikinių kelnių, šiam aprangos kodui dera mautis ir tamsios spalvos džinsus. O jeigu Jūsų spintoje dar nėra švarko, tai geras duetas tiek prie sijono ar kelnių – klasikinis vienspalvis megztukas.

Norite aprangos eilutę papildyti papuošalais? Tuomet parinkite nuosaikius, minimalistinio stiliaus. Geras pasirinkimas – delninukė arba rankinukas per petį. Idealu bus, jeigu avėsite aukštakulnius. Taip atrodysite aukštesnė, labiau pasitempusi ir pasitikinti savimi.

Marškiniai.

„Smart casual“ apsirengęs vyras

Vyrams pasirinkimas toks pats paprastas ir lengvas, kaip ir moterims. Klasikinis švarkas, po jais medvilniniai, o gal ir lininiai marškiniai arba polo tipo marškinėliai su apykakle, vėsesniems orams dar gali būti ir golfai, ir kelnės arba džinsai (aišku jie neturėtų būti ryškūs ar plėšyti). Kasdienės elegancijos stilių vyrams galima papildyti kaklaskare, dailiu šalikėliu, liemene ar kaklaraiščiu. Avėti reikėtų klasikinius batus.

Taigi tokį aprangos stilių susikurti nėra sunku. Po darbų galėsite lėkti tiesiai į vakarėlį, klasikinės muzikos koncertą, o per pietų pertrauką – į svarbų susitikimą. Dėl neįsipareigojimo, paprastumo ir patogumo daugelis ir pamėgo šį aprangos kodą ne tik penktadieniais. Taip apsirengę laisvai galite eiti į miestą, susitikti su draugais, važiuoti į svečius pas gimines ir draugus.