KOKYBIŠKAS ORO KONDICIONAVIMAS

Kiekvienas grįžęs namo nori ramiai pailsėti, nesukti galvos kaip vasarą esant aukštai lauko temperatūrai atsigaivinti ar žiemą susišildyti. Kadangi nuo mūsų poilsio priklauso mūsų psichologinė ir fizinė sveikata. Galbūt kankina sunkus darbo krūvis kaitinant stipriems saulės spinduliams. O gal šaltukas spaudžia nosį vakarais kasant sniegą kieme.

„Lamborghini” yra gerai žinomas prabangių automobilių prekės ženklas, kuris yra greičio, galios ir stiliaus sinonimas. Bet ar žinojote, kad ši bendrovė taip pat gamina oro kondicionierius? Taip, tai tiesa! Lamborghini išplėtė savo gaminių liniją ir įtraukė į ją modernius oro kondicionierius namams ir biurams.

KOKYBĖ.

„Lamborghini” oro kondicionieriai sukurti taip, kad užtikrintų išskirtines oro reguliavimo savybes ir komfortą, kaip ir kompanijos aukštos klasės automobiliai. Šie oro kondicionieriai turi pažangias funkcijas, įskaitant energiją taupančias technologijas, tylesnį veikimą, nuotolinį valdymą ir naujovišką dizainą. Jie pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir yra ilgaamžiai, todėl galėsite mėgautis vėsiu ir komfortišku oru daugelį metų.

FUNKCIONALUMAS.

Koks turi būti oro kondicionierius, tam kad patenkintų kiekvieną žmogaus norą. Leiskite jums papasakosiu. Kondicionierius visų pirmą turi vėsinti orą ir taip pat gali šildyti pašalinti perteklinę drėgmę. Dar vienas kokybės požymis jei jis atlikdamas visas šias funkcijas dar ir naikina dulkes bei mikroorganizmus esančiu patalpoje.

Kad aparatas veiktų tinkamai ir suteiktų 100% pasitenkinimą būtina pasitarti su profesionalais prieš įrengiant jį savo namuose ar biure. Labai svarbu išsiaiškinti kokio tipo, modelio, galios ir montavimo būdo jums reikia. Šiais klausimais jus maloniai pakonsultuos “šildyk pigiau” profesionalų komanda, kuri yra oficiali „Lamborghini” oro kondicionierių partnerė Lietuvoje.

DIZAINAS.

Griozdiški ir pavargę biurų kondicionieriai tikrai nesuteikia geros darbo atmosferos pojūčio. Kolegos tikina, kad yra girdėję kaip šis aparatas atsidūsta dulkių kamuoliu. Tai viena priežastis kodėl jis turėtų būti atnaujintas.

Tačiau, atsinaujinę senąjį oro kondicionierių galėsite džiaugtis ne tik gaiviu ir vėsiu oru vasarą, jis taip pat, pagerins vizualinį patalpos įvaizdį. O būtent „Lamborghini” oro kondicionieriai, lygiai taip kaip ir visų geidžiami prabangūs automobiliai gaminami patrauklaus dizaino. Šie oro kondicionieriai išsiskiria kompaktiškumu, todėl tinka bet kokio dydžio patalpai. Dėl jų tylaus veikimo rėžimo galėsite visiškai atsipalaiduoti ir dirbti ar ilsėtis neblaškomi.

Išsirinkti savo namų ar biuro dizainui tinkantį oro kondicionierių jums gali padėti “šildyk pigiau” komanda. Jų prekių asortimente galite rasti įvairaus tipo, modelio ir montavimo galimybių turinčius „Lamborghini” oro kondicionierius.

VALDYMAS.

Šiais laikais nesuklysime jei pasakysime, jog visi elektronikos prietaisai yra lengvai valdomi  tiesiai iš mobiliojo telefono. Nesvarbu ar tai būtų kambario šviesos, šaldytuvas ar net namų šildymas. Oro kondicionieriai neturėtų būti išimtis. Pažangus ir inovatyvus „Lamborghini” oro kondicionierius leis jums ne tik įjungti ar išjungti aparatą išmaniuoju telefonu, juo taip pat galėsite nustatyti norimą temperatūrą pasirinktam laikotarpiui.

KODĖL SVARBU ORO KOKYBĖ?

Kvėpavimas mums yra natūralus ir labai reikalingas fizinis poreikis. Todėl lankomės miškuose kur oras yra gaivus ir švarus. Lygiai taip pat svarbu perkant oro kondicionierių atsižvelgti į tai, kad oras kuriuo kvėpuosite bus švarus ir gaivus.

Naudojantis naujausiomis technologijomis „Lamborghini” oro kondicionieriai gaminami atlikti keletą labai svarbių funkcijų: pagerinti oro kokybę, naikinti dulkes ir mikroorganizmus esančius patalpoje.

Anksčiau atliktais tyrimais nustatyta, jog oro kokybė ir šilumos valdymo komfortas gerina emocinę ir fizinę sveikatos būklę. Karštuoju metų sezonu svarbus kokybiškas vėsus miegas. Taip pat, nuolat vėdinamoje patalpoje sunkiau išlikti dulkių erkutėms, todėl naudojant kokybišką oro kondicionierių, kuris naikina mikroorganizmus sumažinate alergijos dulkėms požymius. Iškilus panašiems klausimams apie suteikiamą „Lamborghini” oro kondicionierių naudą galite kreiptis į oficialius partnerius Lietuvoje “Šildyk pigiau”.

“Šildyk pigiau” – populiarių ir pasaulyje pripažintų gamintojų LAMBORGHINI partneriai bei oficialūs atstovai Lietuvoje. Profesionalų komanda patars visais jums rūpimais klausimais. Apsilankykite: www.sildykpigiau.lt