Krūtų didinimas: dažniausiai užduodami klausimai

Maža krūtinė Jums yra labai didelis savo kūno minusas? Tokiu atveju siūlome jį panaikinti su chirurgija, kurios galimybės šiuo metu yra labai plačios. Krūtų didinimas, išties, gana paprasta operacija, kuri gali padėti turėti tokį kūną, kurio linijos Jums kelia tik pačias geriausias emocijas. Juolab, šiuo metu ne vienas chirurgas siūlo tokias paslaugas, o konkurencija – mažina kainas.

Natūralu, kad kai kurios moterys bijo, tiki mitais, kurie ir trukdo apsispręsti. Kad viskas būtų paprasčiau – pateikiame dažniausiai užduodamų klausimų atsakymus, kurie sukonkretins sprendimą.

Ar tai brangi paslauga?

Krūtų didinimo operacijos džiugina ne tik paslaugų kokybe, tačiau taip pat ir patraukliomis kainomis. Kadangi vis daugiau chirurgų teikia tokias paslaugas, natūralu, kad kainos krenta. Dažniausiai suma vyrauja apie 3 000 eurų už operaciją, tačiau detalesnius pasiūlymus galite rasti internete.

Ar krūtinė atrodys natūraliai?

Krūtinės natūralumą labiausiai lemia pasirinktų implantų dydis. Ne veltui specialistai dažniausiai siūlo rinktis tokius, kurie atrodo proporcingai pagal Jūsų kūną. Džiugu, kad moterys nebesirenka labai didelių, kurie dažniausiai ir atrodo labai dirbtinai bei nenatūraliai. To reikėtų vengti.

Galimas didinimas riebalais?

Tikrai krūtinės didinimas galimas ne tik implantais, tačiau taip pat ir riebalais. Tiek vienas, tiek kitas metodas turi savų pliusų bei minusų, kuriuos visada geriausia aptarti su chirurgu. Galiausiai, kai kurioms moterims labai patinka tai, jog riebalai gali būti nusiurbiami nuo pilvo zonos ir tuo pačiu dedami į krūtinę. Tokiu atveju gaunama daugiau naudos nei tik implantų atveju. Visgi, pasitarkite su chirurgu ir jis nurodys – kuris variantas labiausiai tinka Jums.

Ar reikia prižiūrėti krūtinę po operacijos?

Daugelis moterų pergyvena, kad po operacijos krūtinei reikės skirti labai daug laiko. Tačiau tai nėra tiesa. Žinoma, iškart po operacijos reikia kurį laiką dėvėti liemenuką, kuris padės krūtims įgauti gražią formą. Taip pat tam tikrą laiko tarpą negalima kilnoti sunkių daiktų ir panašiai. Tačiau kai žaizda užgis ir medikas patikins, kad viskas yra gerai – gyvensite taip, kaip ir iki tol, tačiau su nuostabia krūtine.

Ar reikalingos korekcijos?

Dažniausiai po 10-ies metų siūloma apsilankyti pas mediką, kuris apžiūrės ir jeigu reikės – patars dėl korekcijų. Jos tikrai nėra reikalingos dažnai, tačiau jeigu bus reikalingos – geriau, kad būtų pamatomos dar tada, kai reikia, o ne tada, kai krūtinė jau prarado formą. Visada geriausia lankytis pas tą patį chirurgą, kuris ir atliko operaciją.

Labai gera gyventi tokiame kūne, kuris Jums patinka. Ir jokio skirtumu, ar Jums reikalingas krūtų didinimas, ar mažinimas – svarbiausia, kad kiekviena turi galimybę pasitobulinti savo kūno linkius taip, kaip jai  yra gražiausia.

Neskausminga procedūra Kaune