Kur verta pirkti traktorių padangas?

Prieš pirkdami padangas traktoriui, turite atsižvelgti į pagrindinius dalykus, pavyzdžiui, tokius kaip: ūkio veiklą, padangų tipą, dydį ir reikalingų padangų skaičių. Tinkamų traktoriaus padangų pasirinkimas yra labai svarbus jūsų ūkio darbui ir saugumui. Perkant padangas internetu galite gauti išsamią konsultaciją, kurios metu profesionalūs šios srities specialistai jums padės ir užtikrins, kad įsigytumėte padangas, puikiai tinkančias jūsų traktoriams ir padedančias sėkmingai valdyti ūkį.

Naudodamiesi svetainėje pateikta paieškos funkcija, peržiūrėkite gausų padangų, suskirstytų pagal plotį, dydį, keliamąją galią, ratlankio dydį, prekės ženklus ir raštus, inventorių. Pasirinkite tinkamas vertes, ir įsigytos padangos bus pristatytos jums per kelias dienas. Pirkti aukštos kokybės ūkines padangas dar niekada nebuvo taip paprasta!

Pagrindiniai kriterijai renkantis padangas traktoriams yra šie:

  • dydis,
  • apkrovos indeksas,
  • traktoriaus greitis važiuojant kietu keliu,
  • maksimali apkrova,
  • kokioje vietovėje ir dirvožemyje dirbs žemės ūkio mašina,
  • darbo, kurį ketinama atlikti su traktoriumi, specifikacija – tai svarbu renkantis padangų plotį.

Atminkite, netinkamos padangos gali ne tik rimtai sugadinti jūsų žemės ūkio techniką, bet ir turėti įtakos saugiam žemės ūkio technikos naudojimui.

Ar galime naudoti dviejų skirtingų gamintojų padangas?

Vienos ašies padangų atveju galima naudoti to paties gamintojo, to paties modelio padangas, nesiskiriant jų dydžiui, protektoriaus raštui ar greičio ir apkrovos indeksui. Dėl priekinės ir galinės ašies padangų, kataloge būtina patikrinti, ar gamintojas leidžia montuoti skirtingų markių padangas. Skirtingų įmonių gaminamos padangos dažnai iš pirmo žvilgsnio atrodo vienodos, tačiau mažos, beveik nepastebimos detalės gali turėti didžiulę įtaką žemės ūkio technikai.

Užtikrinkite tinkamą padangų slėgį

Nesvarbu, ar tai kombainas, traktorius, ar kita žemės ūkio mašina, padangų slėgį reikia tikrinti reguliariai. Nepakankamas slėgis gali kelti pavojų tiek vairuotojui, tiek kitiems eismo dalyviams. Dėl nepakankamo slėgio gali būti pažeistos padangos, todėl prieš kiekvieną agrotechnikos operaciją svarbu patikrinti padangų būklę ir slėgį padangose.

Žemo ir aukšto profilio padangos

Didelio profilio padangos pirmiausia naudojamos mažiems ir vidutinio dydžio traktoriams, kurie skirti įvairioms užduotims atlikti. Aukšto profilio padangos, be kita ko, naudojamos tarpiniams pasėliams, kai padanga turi būti kuo siauresnė ir palyginti aukšto profilio.