LIVIN patarimai energingam pavasariui

Nykstant užsilikti mėgstančiai žiemos žvarbai ir dienoms pradedant ilgėti, ateina kasmetiniai pavasario atsinaujinimo pažadai. Tai žydinčių gėlių, paukščių čiulbėjimo ir saulės spindulių metas, raginantis pabusti iš žiemos miego ir pasisemti šviežios sezono energijos. Pavasaris – tobulas metas atgaivinti rūpinimosi savimi rutiną ir padidinti energijos lygį. Natūralu, kad šiuo metu kiekvienas ieškome, kas galėtų padėti įsijausti į šio malonaus metų laiko dvasią, atgaivinti protą ir kūną bei pradėti iš naujo su gera savijauta. Nuo laiko leidimo gamtoje iki sveikos mitybos – šie sveiki įpročiai padės jaustis žvaliems ir pasiruošusiems maksimaliai išnaudoti veržlią pavasario energiją.

Leiskite laiką lauke

Laikas lauke – užsiėmimas, puikiai derantis su pavasario dvasia. Po kelių mėnesių šaltesnio oro, išėjus laukan ir pajutus gryną, gaivų orą, bunda pojūčiai ir kiekviena kūno kertelė. Nesvarbu, ar einate ramiai pasivaikščioti parke, pabėgioti vaizdingu taku ar tiesiog pasėdėti ir pasimėgauti saulės spinduliais, laikas gamtoje gali ženkliai pagerinti jūsų nuotaiką, sumažinti stresą ir padidinti energijos lygį. Tai puiki proga vėl pajusti ryšį su gamtos žavesiu, pasigrožėti pirmosiomis žydinčiomis gėlėmis ar pasiklausyti paukščių čiulbėjimo ir medžių šlamėjimo. Taigi, aukitės batus, pasirūpinkite apsauga nuo aktyvios pavasario saulės ir eikite laukan!

Sezoniniai produktai ir daug vandens

Sezoninio maisto valgymas ir vandens gėrimas yra būtini energingo pavasario faktoriai. Pavasaris atneša gausybę šviežių produktų, tokių kaip sultingos uogos, traškūs lapiniai žalumynai, mažai kalorijų turintys smidrai ir skoniu trykštantys artišokai. Įtraukę šiuos sezoninius malonumus į savo mitybą suteiksite savo kūnui per žiemą išsiilgtų vitaminų, mineralų ir antioksidantų. Šviežias, daug maistinių medžiagų turintis maistas gali padėti sustiprinti imuninę sistemą, palaikyti sveiką virškinimo veiklą ir padidinti energijos lygį, dėl ko jausitės it naujai atgimę ir pasiruošę šį pavasarį praleisti energingai.

Sezoninio maisto vartojimas taps dar naudingesnis, jei nepamiršite gerti pakankamai vandens. Atšilus orams dažniau prakaituojame, tad natūralu, kad ir vandens reikia gerti daugiau. Jei paprastą vandenį gerti tiesiog nuobodu, visada galite įspausti šiek tiek citrinų sulčių ar pagardinti smulkiomis uogomis. Nepamirškite ir žolelių arbatos, kokosų vandens bei šviežių vaisių ar daržovių sulčių. Vanduo svarbus ne tik fizinei, tačiau ir psichinei bei emocinei gerovei, nes gali padėti palaikyti gerą nuotaiką, spindinčią odą ir bendrą gyvybingumą.

Generalinis namų tvarkymas

Namų tvarkymas gali turėti didžiulį poveikį jūsų psichinei ir emocinei sveikatai, tad tai yra puikus užsiėmimas atėjus pavasariui, kai norime atsinaujinti. Po ilgos žiemos mūsų namuose gali būti prisikaupę dulkių ir netvarkos, galinčių neigiamai paveikti mūsų nuotaiką ir energijos lygį. Atėjus pavasariui, skirdami laiko sutvarkyti ir išvalyti savo erdvę, galite sukurti atsinaujinimo ir šviežumo jausmą, kas leis pradėti sezoną švariai ir naujai. Nereikalingų daiktų išmetimas ar sutvarkymas gali sukurti tvarkos ir harmonijos jausmą, kas gali teigiamai paveikti jūsų psichinę būseną ir bendrą savijautą. Kaip bebūtų, atkreipkite dėmesį į turimus valymo produktus – jų sudėtyje neretai būną įvairių kenksmingų medžiagų, darančių daugiau žalos nei naudos jūsų aplinkai ir jums patiems. LIVIN.LT siūlo ekologišką ir tvarią alternatyvą: naudojant visiems draugiškus valiklius ir ploviklius tausojama gamta ir paliekama nepriekaištinga švara bet kuriame jūsų namų kambaryje. Pasitikite pavasarį švaria siela ir švariais namais!