Manikiūro ir pedikiūro privalumai

Kaip dažnai užsukate į manikiūro ar pedikiūro saloną, kad pasidarytumėte manikiūrą ar pedikiūrą?

Anksčiau manikiūro salonuose daugiausia būdavo daromos šukuosenos ir daromas šukuosenos stilius, ir jais naudodavosi tik moterys.

Šiandien jie siūlo kur kas daugiau nei tik pagrindinį plaukų stilių ir šukuoseną. Moterys ir vyrai eina į nagų salonus, kad galėtų pasidaryti manikiūrą, pedikiūrą, atlikti veido procedūras ir net įtrinti nugarą. Kadangi nagų salonai dabar siūlo kur kas daugiau nei kada nors neseniai, klientai tikisi daugiau iš šių įstaigų.

Manikiūras ir pedikiūras apima
·         Nagų formavimas ir dildymas

·         Nagų valymas ir planavimas

·         Odelių tvarkymas

·         Rankų ir pėdų drenažas

·         Rankų ir pėdų minkštinimas

Tiesiog leiskite specialistui atlikti manikiūrą ar pedikiūrą, nes būtų nesaugu, jei jūsų rankas ir kojas tvarkytų netinkamas asmuo. Abu manikiūrai ir pedikiūrai gali apimti odos aplink nagus kirpimą ir kontrolę. Tai reiškia, kad yra ligų atsiradimo pavojus, jei procedūra atliekama neefektyviai. Todėl manikiūrininkas turi būti kvalifikuotas specialistas, o higienos priemonių turi būti laikomasi visiškai nuosekliai.

Manikiūro įranga

Kita priežastis, kodėl jums reikia, kad manikiūrininkė būtų pasirengusi patenkinti jūsų poreikius, yra ta, kad jūs nenorėtumėte iššvaistyti savo pinigų. Jei asmuo nėra tinkamas atlikti šį darbą, jam būtų sunku pasiekti profesionalių rezultatų.

Nagų salonas turėtų turėti šiuolaikinę įrangą ir būti įrengtas su manikiūro stalais, kurie leistų jiems veiksmingai atlikti darbą. Paprastas manikiūro stalas turi nagų priedą stalą, ant kurio galima dirbti. Jis taip pat turi pagalvėlę rankoms, ratukus ir didžiulį stalčių aparatūrai laikyti. Geras apšvietimas yra reikalingas, kad manikiūrininkė galėtų veiksmingai atlikti savo darbą.

Atėję į manikiūro ar pedikiūro saloną, turėtumėte jaustis gerai ir laisvai. Aplinka turi būti maloni, o darbuotojai – gerai nusiteikę. Kai įeinate pro įėjimą, turite būti maloniai sutikti, nepaisant to, kad visi yra užsiėmę darbais su ankstesniais klientais. Be to, jis turi būti tobulas ir tvarkingas. Tai savybės, kurios leidžia suprasti, kad esate ekspertiniame fonde.

Taip pat labai svarbu saugotis, kai darote manikiūrą arba pedikiūrą.

·         Visada eikite į patikimą saloną. Jei šios procedūros atliekamos netinkamoje vietoje, yra didelė tikimybė užsikrėsti užkratu.

·         Įsitikinkite, kad visur, kur lankotės, procedūros metu naudojami įrankiai yra išvalyti ir dezinfekuoti

·         Kiekvieną kartą, kai atliekate procedūrą, primygtinai reikalaukite švarių rankšluosčių ir vandens.

·         Taip pat būkite pasirengę patikrinti, kokios cheminės medžiagos naudojamos ir kokį poveikį jos gali turėti jums.

Gera mintis yra pabandyti abi šias procedūras atlikti namuose. Tokiu būdu galėsite sutaupyti daugybę pinigų už manikiūrą, be to, galėsite tai daryti kuo dažniau, nes tai bus mažiau varginantis procesas. Bet kokiu atveju, kartą per mėnesį darydami SPA manikiūrą, savo rankas galėtumėte padaryti tikrai nuostabias.