Mašinos apklijavimas plėvele ar Plasti dip danga?

Jei norite pakeisti automobilio išvaizdą, turite apsvarstyti daugybę variantų. Šiuo metu rinkoje yra daug įvairių produktų, siūlančių panašius pokyčius.

Kalbant apie automobilių apklijavimą plėvele ir Plasti dip dangą, jums gali kilti klausimas, kuris iš šių variantų yra geresnis.

Automobilių savininkams, norintiems ilgalaikio stiliaus pasikeitimo, automobilio apklijavimas plėvele yra puiki alternatyva. Automobilio apklijavimas gali tarnauti iki septynių metų ir apsaugoti originalius dažus bei automobilio kėbulą. Tuo tarpu Plasti dip puikiai tinka automobilių savininkams, norintiems taip pat apsaugoti ratlankius ir ieškantiems praktiškesnio varianto. Susidūrus su šiomis dviem alternatyvomis, reikia apsvarstyti daugybę aspektų. Tą ir padarysime šiame straipsnyje.

Kas yra automobilio apklijavimas plėvele?

Mašinos apklijavimas plėvele – tai automobilio apklijavimo viniline danga procesas, siekiant pakeisti automobilio išvaizdą ir stilių, dažniausiai spalvą. Vinilo plėvelė gali turėti daug spalvų, dizaino ir apdailos detalių. Ši plėvelė priklijuota ant automobilio kėbulo ir tinkamai prižiūrima gali tarnauti iki septynerių metų.

Viena iš patrauklių automobilio apklijavimo savybių yra pritaikymas. Dizainas yra labai universalus, kurį galima sukurti naudojant vinilo plėvelę. Be to, galite naudoti automobilio apklijavimą, kad reklamuotumėte savo prekės ženklą, parduotuvę ar verslą.

Yra įvairių apdailų, kurios taip pat gali suteikti jūsų automobiliui gražią išvaizdą. Galite rinktis nuo matinio paviršiaus iki ryškesnių, pavyzdžiui, auksinių. Automobilių apklijavimas siūlo daugybę alternatyvų, kaip atnaujinti jūsų transporto priemonės stilių.

Tuo pačiu automobilio apklijavimas gali suteikti papildomą apsaugą jūsų paviršiui. Kadangi plėvelė bus pritvirtinta prie automobilio išorės, teršalai negalės pasiekti paviršiaus.

Kas yra Plasti dip?

Plasti dip dar vadinamas skysta guma, tai skysto pavidalo, panašus į dažus produktas, kuriuo dengiamas automobilis naudojant purškimo pistoletą arba purškimo skardinę. Automobilio padengimas Plasti dip yra vienas iš paprasčiausių būdų pakeisti automobilio išvaizdą. Šio produkto esama pačių įvairiausių spalvų.

Kitaip nei naudojant automobilio apklijavimą plėvele, Plasti dip dangą galima naudoti ir automobilio ratlankiams.

Pagal tai kaip automobilis padengiamas šia danga ir kaip vyksta visas procesas, jis panašesnis į automobilio dažymą, nei į apklijavimą plėvele.

Plasti dip danga gali tarnauti iki kelerių metų. Kruopščiai plaunant automobilį ir prižiūrint paviršių, prailgės tarnavimo laikas. Šis produktas taip pat gali būti naudojamas ant pažeistų paviršių.

Automobilio priežiūra

Tinkamai prižiūrint, mašinos apklijavimas plėvele gali tarnauti iki septynerių metų. Kai kurie svarbiausi veiksniai, galintys sutrumpinti automobilio plėvelės tarnavimo laiką, yra ekstremalios oro sąlygos ir priežiūros stoka.

Rūpinimasis apklijuotu automobiliu yra itin svarbus siekiant užtikrinti proceso ilgaamžiškumą ir kokybę. Daugeliu atvejų apklijavimas gali pradėti luptis ar skilinėti po poros metų. Jei taip yra, tai gali būti dėl netinkamos priežiūros.

Laikykitės atokiau nuo vietų, kur automobilis gali būti subraižytas, blogų oro sąlygų ir tiesioginių saulės spindulių. Plaunant automobilį taip pat svarbu vengti slėginių ploviklių, geriausia plauti rankomis.

Palyginimui, daugeliu atvejų Plasti dip danga gali tarnauti maždaug nuo trejų iki penkerių metų. Plasti dip sukurs apsauginį sluoksnį automobilio išorėje, kuris apsaugos originalius dažus.

Kaip ir su automobilio apklijavimu, slėginis plovimas bei automatinės plovyklos gali sugadinti ir sutrumpinti dangos tarnavimo laiką. Naudojant Plasti dip, geriau nedelsiant pašalinti teršalus. Tokiu būdu danga nenusidėvės.

Nei automobilio apklijavimas plėvele, nei Plasti dip nereikalauja papildomo automobilio paviršiaus vaškavimo.