MFK „Blizgės“ į futbolo aikštę sukvietė moteris ir šeimas

blizgiu futbolas f1 plaukmenysSekmadienį moterų futbolo klubas „Blizgės“ surengė pavasario moterų futbolo turnyrą, skirtą Všį „Šilutės sportas“ taurei laimėti. Toks turnyras organizuojamas trečius metus iš eilės ir kasmet auga. Šiemet futbolo šventėje dalyvavo ne tik 8 merginų komandos, kurios rungėsi 5 prieš 5, bet ir 9 šeimų komandos, kurios rungėsi 3 prieš 3.

Renginio organizatorė Giedrė Lukšaitė džiaugiasi, kad net lietus neišgąsdino dalyvių. „Juk futbolas žaidžiamas bet kokiu oru“, – su šypsena teigė Giedrė.

„Pamario“ krepšininkės – puikios futbolininkės

Likus iki renginio porai savaičių, socialinis tinklapis Facebook mirgėte mirgėjo nuo MFK „Blizgės“ nuotraukų bei skelbimų, bylojančių apie greitai įvyksiantį renginį. Reklama sutraukė nemažai dalyvių ir žiūrovų.
blizgiu futbolas f4 pamarys taure
Pavasario futbolo turnyre dalyvavo aštuonios merginų komandos, suskirstytos į du pogrupius. Finalinėje kovoje dėl I vietos kovojo Klaipėdos merginų futbolo komanda bei Šilutės „Pamario“ krepšininkių komanda. Pamariškės įrodė, kad ne tik puikiai mėto kamuolį į krepšį, bet joms šauniai sekasi ir futbolo aikštelėje. Nors viešnių iš Klaipėdos nepavyko įveikti, bet šilutiškės džiaugėsi antra vieta. O klaipėdiškės tapo turnyro nugalėtojomis.

Trečia vieta atiteko „Ritės“ komandai, ketvirta – „Oriflame“, penkta – „Vydūno pupytėms“, šešta – „Slidėms“, septinta „Pasieniui“ ir aštunta – „Blizgutėms“.

Visoms komandoms buvo įteikti prizai, o prizininkėms – taurės, medaliai bei puodeliai su „Blizgių“ logotipu.

Šeimų kovos

Šeimų turnyre varžėsi 9 komandos: 3 šeimos iš Švėkšnos lopšelio darželio: „Baltasis pumpurėlis“, „Mėlynasis pumpurėlis“ ir „Žaliasis pumpurėlis“, taip pat sulaukėme ir šilutiškių šeimų: „Kumštis“, „Antaris“, „Jurkai“, „Žaibai“, „Broškai“ bei „Auksiniai liūtai“.

Gražu buvo žiūrėti į tėvelius, lakstančius kartu su savo atžalomis. Būta ir ašarų, kai mažasis vartininkas praleido įvartį, bet tėvai jį greit nuramino, ir šeima toliau kovojo.

Čia prizinių vietų nebuvo, visos komandos buvo apdovanotos prisiminimo skulptūrėlėmis.

blizgiu futbolas f7 seimaBlizgiškas šventės akcentas buvo žaidimas 3 prieš 3 su vienu plaukmeniu ant kojos, kuriame galėjo dalyvauti ir žiūrovai. Visi dalyviai gavo po puodelį su „Blizgių“ logotipu.

Po renginio pakalbinome G.Lukšaitę, kurios dėka futbolas tarp merginų Šilutėje vis labiau populiarėja. Ji pasakojo, kad šiuo metu „Blizgių“ kolektyvas smarkiai atjaunėjo, nes pradėta bendradarbiauti su darželiais. Todėl turnyre ir sugalvota suorganizuoti šeimų futbolo kovas. Idėja visiems patiko, nes dalyvių buvo gausus būrys.

„Džiaugiamės, kad neįgalius vaikus auginančių šeimų organizacija „Šilutės Viltis“ panoro dalyvauti renginyje. Jų nuoširdžios emocijos smarkiai papuošė mūsų šventę“, – teigė organizatorė. Su „Šilutės Vilties“ komanda MFK „Blizgės“ sužaidė simbolines draugiškas rungtynes.

Organizatorė dėkoja VšĮ „Šilutės sportas“ ir gausiam rėmėjų būriui už prizus ir pagalbą renginio metu. „Džiaugiamės dalyvių geromis emocijomis, taikliais smūgiais ir šypsenomis. Tikimės jų dalyvavimo kitais metais“, – kalbėjo G.Lukšaitė.