Migracijos padaliniai ragina nepamiršti pasikeisti pasibaigusius asmens dokumentus į naujus

pasas pvzTauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus darbuotojai ragina gyventojus pasitikrinti Lietuvos Respublikos piliečių pasų ir asmens tapatybės kortelių galiojimo laiką.

Pareigūnai kviečia gyventojus, kurių dokumentų galiojimo laikas netrukus turėtų baigtis, pernelyg ilgai nedelsti ir kreiptis į artimiausią migracijos padalinį dėl naujo dokumento išdavimo, nes paso ar asmens tapatybės kortelės pagaminimas paprastai užtrunka iki 1 mėnesio, tuo tarpu prireikus dokumento greitai, jį gauti skubos tvarka atsieis gerokai brangiau.

Gyventojai dėl asmens dokumentų išdavimo ar pakeitimo gali kreiptis į bet kurį Migracijos padalinį nepriklausomai nuo deklaruotos gyvenamosios vietos.

Neįgalūs asmenys ar ligoniai turi galimybę įgyti naują asmens dokumentą neišėję iš savo namų. Iš anksto sutartą laiką Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Pagėgių savivaldybėse Migracijos padalinių darbuotojai gali atvykti pas neįgalų asmenį ar ligonį jo namuose, gydymo įstaigoje. Mobilios biometrinių duomenų nuskaitymo įrangos pagalba bus nuskaitytas asmens veido atvaizdas, pirštų atspaudai ir parašas. Ši paslauga yra nemokama.

Migracijos padalinio darbuotojai taip pat ragina nepamiršti deklaruoti savo gyvenamosios vietos. LR Administracinių teisės pažeidimų kodeksas numato administracinę atsakomybę piliečiams, melagingai deklaruojantiems gyvenamąją vietą ar išvis nepateikus duomenų apie ją.

Migracijos padaliniai Tauragėje, Šilalėje ir Šilutėje dirba:

• Pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val. (pietų pertrauka 12.00 –12.45 val.)
• Antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 18.00 val. (be pietų pertraukos)
• Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.)

Pagėgiuose Migracijos padalinys dirba:

• Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 8.00 iki 17.00 val. (pietų pertrauka 12.00 –12.45 val.)
• Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 –12.45 val.)