Modernus interjeras su klasikos prieskoniu. Kaip jis atrodo?

Moderni klasika - vienas mėgstamiausių namų stilių. Ne tik Lietuvoje, tačiau ir kitose pasaulio šalyse, kuriose stengiamasi kurti ne tik patrauklius, tačiau ir funkcionalius namus. Norisi gyventi tokiuose namuose, kurie yra lengvai prižiūrimi, nereiklūs, žinoma, malonūs akiai bei širdžiai, galiausiai, puošti neįprastais stilistiniais sprendimais.

CLÉ DE MAISON interjero dizaineriai dalinasi aspektais, kurie geriausiai apibrėžia modernios klasikos interjero taisykles.

Spalvos

Tinkamų spalvų pasirinkimas interjere – vienas svarbiausių darbų. Kuriant modernios klasikos atmosferą – nepamirškite paprastumo. Žinoma, greta pastelinių, žemiškų spalvų galima įtraukti ir kelis ryškius akcentus, kurie ir simbolizuos modernumą. Tačiau tų akcentų neturi būti per daug, o pačios pagrindinės spalvos turėtų būti pilka, balta, juoda, žalia.

Geros kokybės medžiagos

Visi interjero dizaineriai Jums vieningai patvirtins, kad geros kokybės medžiagos yra pati svarbiausia sąlyga kuriant namus. Dėl to siūlome netaupyti. Juk patvarios medžiagos tarnaus Jums daugelį metų, tad atsipirks funkcionalumu. O kai norisi estetikos – sertifikuotos medžiagos yra tiesiog būtinos. Taip, ne visada brangiau yra geriau, tačiau normalu, kad metalo arba tikro medžio gaminiai kainuoja brangiau nei plastiko arba plokštės produkcija.

Smulkmenos yra svarbios

Tai, kad klasikinio stiliaus interjere karaliauja daug smulkmenų, akcentų, kurie kuria atmosferą namuose – žino visi. Tačiau kuriant modernius namus dažniausiai laikomasi minimalizmo. Ar įmanoma suderinti šias dvi taisykles? Tikrai taip. Blankiame fone labai puikiai atrodys ryškios vazos arba įmantrūs paveikslai, kurie vien klasika kvepiančiuose namuose gali atrodyti per drąsūs, tačiau išlaikant minimalizmą kartu – atrodo itin solidžiai.

Prabangūs baldai

Moderni klasika dažniausiai neatsiejama nuo prabanga bei elegancija kvepiančių baldų. Namuose puikiai derės aksomo detalės, taip pat ir veliūras, kuris tikrai ne toks lepus kaip daugeliui atrodo. Žinoma, nereikia persistengti, prabangos neturi būti per daug. Saikas svarbus visuose interjeruose.

Daugiau dėmesio grindims

Galiausiai, šio stiliaus interjere dažnai daug dėmesio skiriama grindims. Jos net yra įvardijamos kaip svarbiausias patalpos akcentas. Vėlgi, svarbu joms netaupyti, rinktis natūralaus medžio. Puikiai atrodo ant jų užtiestas kilimas.