Namų šildymo tendencijos 2022 – aisiais

Visos sritys neatsiejamos nuo tendencijų. Namų šildymas – taip pat ne išimtis. Tad kviečiame susipažinti su namų šildymo tendencijomis bei sužinoti apie jas padėsiančius įgyvendinti sprendimus.

Pexels nuotr.

Telkiamas dėmesys miškų išsaugojimui

Miškai – mūsų planetos plaučiai, tad, nieko keista, kodėl jų išsaugojimui skiriamas ypatingas dėmesys. Šiais metais kviečiame atsigręžti į juos ir įgyvendinti kuo daugiau juos leisiančių išsaugoti sprendimų. Tad viena svarbiausių šių metų namų šildymo tendencijų – nebenaudoti medienos ir pirmenybę teikti kitiems ištekliams. Ir tai padaryti bus ypač paprasta, jei tik bus teikiama pirmenybė šilumos siurbliui oras – vanduo, kuris patikimai apšildys patalpas ir leis atsisakyti medienos.

Mažesnė aplinkos tarša

Ne paslaptis ir tai, aplinkos tarša kelia labai didelę grėsmę, tad jau ne vienerius metus yra skiriamas ypatingas dėmesys jos mažinimui. Na, o šiemet tai siūloma daryti ir per namų šildymo prizmę – rinktis tik tokius sprendimus, kurie neterštų aplinkos. Akivaizdu, kad šilumos siurblys oras – vanduo yra puikus būdas tą padaryti.

Pirmenybė teikiama daugiafunkciniams gaminiams

Dar viena šių metų namų šildymo tendencija – atsigręžti į daugiafunkcinius sprendimus, t.y., tokius, kurie ne tik leistų namus apšildyti, bet ir būtų naudingi dėl kitų priežasčių. Šiuo atveju ir vėl puiku pasirinkimu tampa šilumos siurblys oras – vanduo, kadangi šis įrenginys ne tik leis apšildyti namus, bet ir sudarys galimybę naudotis karštu vandeniu, o taip pat – atvėsinti patalpas.

Taigi, apibendrinant belieka tik pridurti, kad šių metų namų šildymo tendencijos verčia mus galvoti apie miškų išsaugojimą bei taršos mažinimą, o taip pat – teikti pirmenybę daugiafunkciniams įrenginiams. Belieka tik pridurti, kad visas šias tendencijas įgyvendinti bus ypač nesunku, jei tik bus pasirinktas šilumos siurblys – oras vanduo. Šis įrenginys leis jums apšildyti namus, atsisakant medienos, užtikrins mažesnę aplinkos taršą, o taip pat – atliks ir kitas funkcijas (paruoš karšto vandens, atvėsins namus).  Tad pats metas jau dabar pradėti įgyvendinti namų šildymo sprendimus, atitinkančius naujausias tendencijas bei mėgautis dar patogesne, pinigus  bei laiką taupančia buitimi.