Naujagimio kraitelis – viena pirmųjų prekių, kurią reikia įsigyti laukiant kūdikio

Kūdikio kraitelis – tai įvairių priemonių, kurių gali prireikti naujagimiui, rinkinys.

Pixabay nuotr,

Paprastai jau besilaukdami mažylio tėvai įsigyja daugybę daiktų. Būna atvejų, kai persistengiama – priperkama to, ko mažyliui net neprireikia per visą jo augimo laikotarpį. Kad taip nenutiktų, pradžiai geriausia įsigyti jau sukomplektuotą naujagimio kraitelį. Internetinėje vaikų drabužių ir reikmenų parduotuvėje „Smėlinukas“ galima rasti iš įvairių dalių – trijų, keturių ar šešių – sukomplektuotus rinkinius kūdikiams.

Kas yra naujagimio kraitelis?

Naujagimio kraitelis, kalbant apie drabužius, tai iš būtiniausios aprangos elementų – šliaužtinukų, siaustinukų, smėlinukų, marškinėlių, kepurės, pirštinyčių ir kojinyčių – sukurtas rinkinys. Rinkinius pasirinkti reikėtų pagal tai, kas yra reikalingiausia mažyliui. „Smėlinukas“ asortimente didelis kraitelių pasirinkimas – tiek mergaitėms, tiek berniukams. O svarbiausia, kad komplekte esantys daiktai suderinti, todėl mažylis ar mažylė atrodys labai stilingai. Tėvelius džiugina ir tai, kad pirkti naujagimio kraitelį – pigiau, nei įsigyti drabužėlius atskirai.

Internetinės parduotuvės „Smėlinukas“ komanda džiaugiasi, kad gali pasiūlyti įsigyti kūdikių drabužėlius ne tik aukštos kokybės, bet ir itin žaismingus. Iš aukščiausios kokybės medvilnės siūti drabužiai pritaikyti mažiausiems – su išvirkščiomis siūlėmis, kad nedirgintų mažylio odos, kad juos dėvėti būtų ir malonu, ir patogu. Galima rinktis ir žiemai skirtus drabužėlius yra su vidiniu pūkeliu – jie šiltesni. Koalomis, elniukais, pelėdžiukais ir kitais mielais gyvūnėliais marginti drabužėliai pakelia nuotaiką ir idealiai tinka mažyliams!

Naujagimio kraitelis – atrinkti kokybiški medvilniniai drabužiai

Žinome, kaip tėvams svarbu, kad jų vaikai augtų sveiki ir saugūs, kad dėvėtų kokybiškus natūralaus pluošto drabužius ir jaustųsi patogiai. Būtent dėl to itin didelį dėmesį skiriame drabužių sudėčiai“, – sakė internetinės parduotuvės „Smėlinukas“ atstovė.

Atliktų tyrimų duomenimis, kūdikių oda yra penkis kartus plonesnė, nei suaugusiųjų, todėl ji daug jautresnė trinčiai ir drabužių sukeliamam diskomfortui. Kūdikio odą gali neigiamai paveikti sąlytis su netinkamais, nenatūraliais audiniais. Jei audinys sintetinis, jis gali alergizuoti, sukelti odos bėrimų, paraudimų. Tuo tarpu medvilnė – natūralus audinys – jau dešimtmečius yra viena iš dažniausiai vaikiškų drabužių gamyboje naudojamų medžiagų. Medvilnės populiarumą nulėmė jos privalumai. Pirmiausia, vertinama tai, kad medvilnė yra natūralios kilmės, jos sudėtyje nėra jokių cheminių junginių. Be to, medvilniniai drabužiai suteikia gaivumo jausmą ir komfortą juos dėvint.

Kodėl verta pasirinkti medvilninius drabužius kūdikiams?

  1. Medvilnė – hipoalergiška, todėl nedirgina ir nesukelia alergijos kūdikių odai.
  2. Medvilniniai drabužiai padeda palaikyti tinkamą kūno temperatūrą, padeda išvengti prakaitavimo, kuris yra itin nemalonus kūdikiams. Net ir dėvint kelis drabužių sluoksnius, medvilnė leidžia cirkuliuoti orui tarp audinių.
  3. Medvilninius drabužius lengva prižiūrėti, galima plauti ir nesunku išvalyti dėmes. Juos, skirtingai nei kitas medžiagas, galima skalbti skalbimo mašinoje. Medvilnė nesideformuoja ir nepakeičia spalvos.
  4. Medvilnės pluoštas yra minkštas ir malonus kūnui, todėl kūdikis jausis patogiai.
  5. Medvilniniai audiniai yra ne tik patvarūs, bet ir natūralūs. Jie biologiškai skaidomi, perdirbami, todėl aplinkai daromas minimalus poveikis.

Naujagimio kraitelis sudarytas tik iš medvilninių drabužių, nes sintetiniai audiniai arba drabužiai iš poliesterio yra dirbtinės medžiagos, sukurtos iš naftos produktų, visiškai netinkamos kūdikiams. Reiktų atminti, kad sintetiniai drabužiai vaikams gali sukelti alergiją ir niežulį. Dėl šios priežasties visada patartina pažvelgti į drabužių etiketę, kad patikrintumėte jų sudėtį, ir rinktis natūralios sudėties drabužius.

Smėlinukas“ drabužiai vaikams yra netgi su išvirkščiomis siūlėmis, patogiai susegami spaudėmis arba surišami raišteliais. Viskas – šliaužtinukas, smėlinukas, kelnytės, kepurė ir kt. – žaismingi ir spalvingi. Tėvams, labai svarbu, kad kūdikiai jaustųsi patogiai su savo drabužiais kiekvieną dieną ir būdami bet kurioje vietoje – tiek namuose, tiek svečiuose, tiek vežimėlyje ar automobilio kėdutėje / lopšyje. Todėl tėvai renkasi drabužius iš tokių medžiagų, kurios būtų geriausios jų kūdikiui, nekeltų diskomforto ir net minimalių odos sudirgimų.

Dėl šių priežasčių „Smėlinukas“ komanda, galvodama apie tėvų norus ir jų mažiausiųjų gerovę, siūlo gaminius iš 100 procentinės medvilnės, laikomos geriausia medžiaga kūdikių drabužiams ir skirtos puikiai jų odos priežiūrai bei komfortui. Internetinėje parduotuvėje Smelinukas.lt – nebrangūs, kokybiški naujagimio kraiteliai. Tereikia išsirinkti labiausiai patinkantį!

Plačiau: https://www.smelinukas.lt/index.php/drabuziai-mergaitems/rubeliai-kudikiams-mergaites/kudikio-kraitelis/kraiteliai-kudikiams-mergaitems.html