NKL mače Šilutėje – žaidėjų apsistumdymas: įsitraukė ir sirgalius, 6 žaidėjai pašalinti

Išties neįprastos ir visą Nacionalinę krepšinio lygą (NKL) sudrebinusios krepšinio rungtynės šeštadienį įvyko Šilutėje. „7bet-NKL“ čempionato rungtynės buvo pažymėtos žaidėjų apsistumdymu, į kurį įsivėlė du „Šilutės“ komandos žaidėjai ir vienas sirgalius. Dramatiškas varžybų pratęsimas baigėsi net šešių žaidėjų išvarymu iš aikštelės...

Simono Serapino treniruojama „Šilutė“ (15-19) karštoje namų atmosferoje 69:63 (14:12, 9:12, 23:16, 11:17) nukovė Kauno r. „Atletą“ (14-21). Tiksint paskutinėms ketvirtojo kėlinio 17 sekundžių Karolis Sapiega įmetė vieną iš dviejų baudų metimų ir padidino šilutiškių persvarą iki 3 taškų (57:54).

Per lemiamą ataką atsakomybės ėmėsi Paulius Danisevičius, kuris smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą – 57:57. Pratęsime likus 3 minutėms Yevhenas Balabanas persvėrė rezultatą šeimininkų naudai (60:59), o K. Sapiega pridėjo tritaškį. Tada Tomas Kuzminskas baudomis sumažino „Atleto“ atsilikimą, bet Y. Balabanas atsakė tuo pačiu (65:61).

Kitoje aikštės pusėje P. Danisevičius prametė, o kamuolį atkovojęs Povilas Gaidys alkūne kliudė vieną iš „Atleto“ krepšininkų ir sulaukė pražangos puolime. Po šio epizodo P. Gaidys metė kamuolį Medui Kuprijanovui į veidą, o tai išvydęs Egidijus Dimša kibo į atlapus P. Gaidžiui. Prie apsistumdymo netrukus prisijungė ne tik kiti aikštėje buvę žaidėjai, bet ir vienas „Šilutės“ komandos sirgalius.

Peržiūrėję vaizdo įrašą teisėjai iš aikštės išvarė „Šilutės“ komandos žaidėjus Deividą Anužį ir Povilą Gaidį, taip pat kauniečius Roką Grėbliūną, Tomą Kuzminską, E. Dimšą ir Edą Valentą. Tada Joshua Alexanderis baudomis padidino šilutiškių persvarą, bet tuo pačiu atsakė ir Tautvydas Baltrušaitis (63:67), o per likusias 16 sekundžių „Šilutė“ išsaugojo pergalę savo rankose.

Po rungtynių žadėta, kad pirmadienį rinksis NKL drausminė komisija, kuri ir turės nuspręsti, kokios sankcijos bus skirtos žaidėjams ar abiem klubams. ?????????

Visgi triumfavę šilutiškiai įsitvirtino šeštoje pozicijoje ir aplenkė „Atletą“, kuris dabar turi viena pergale mažiau nei turnyrinės lentelės kaimynai.

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 14, Julius Liesis 12, Edgaras Preibys 11. „Atletas“: M. Kuprijanovas 14 (14 atk. kam.), Tomas Kuzminskas 12.