Nusibodo kentėti depiliacijos metu? Rinkitės ilgalaikį plaukelių šalinimą lazeriu

Plaukų rovimas epiliatoriumi, pincetu ar vašku – tikrai skausminga patirtis, kurią reikia vis kartoti ir kartoti. Skutantis lengva įsipjauti, plaukeliai įauga, o depiliaciniai kremai, nors ir leidžia išvengti skausmo, yra nemalonaus kvapo, juos tenka nuolat pirkti. Plaukų šalinimas lazeriu yra šiuolaikiškas ir komfortiškas būdas ilgam laikui pašalinti plaukus. Po 6–8 procedūrų kurso užtikrintai džiaugsitės lygia oda. Pakartoti lazerinę procedūrą tereikės kas pusę metų arba kartą per metus, kad išlaikytumėte puikų rezultatą.

„Era Esthetic“ klinikose – naujausi aleksandrito lazeriai „GentleMax Pro Plus“

Estetinės ir lazerines medicinos klinikų tinklas „Era Esthetic“ pirmasis Lietuvoje pradėjo taikyti aleksandrito lazerius šalinant nepageidaujamus plaukus. Visada buvusi žingsniu priekyje klinika vis nuolat atnaujina savo įrangą ir klientams dabar gali pasiūlyti naujausius, 2022 metų aleksandrito lazerius „GentleMax Pro Plus“. „Era Esthetic“ klinika yra tarp 3 pirmųjų klinikų pasaulyje, įsigijusi šiuos lazerius. Lietuvoje tik čia galite išbandyti prietaisų galią. Naujo lazerio didžiausias antgalis apima dar didesnį plotą odos, kas reiškia, kad procedūra dar labiau sutrumpės.

Lazerio privalumai prieš kitas depiliacijos priemones

Pasirinkę šalinti plaukus aleksandrito lazeriu pamiršite apie depiliacijos skausmus visam laikui. Procedūros kūno srityje atliekamos kas maždaug 2 mėnesius, todėl po kelių sezonų džiaugsitės lygia oda. Po 6–8 procedūrų kurso pašalinama iki 95 proc. plaukelių, bet efektą matysite jau po trečios procedūros. Po kiekvieno apsilankymo plaukelių ataugs vis mažiau, nes aleksandrito lazeris naikina plauko folikulus iš giliai. 

Procedūra su aleksandrito lazeriu yra komfortiška. Seanso metu kūną vėsina integruota dinaminė šaldymo DCD sistema, todėl jausite malonų šerkšną ant odos. Po procedūros oda gali būti kelias valandas paraudusi, bet tai praeina savaime.

Kitas didelis lazerio privalumas – plaukai nebeįauga. Kadangi plaukai nėra raunami ar pešami, o sudeginami, įaugimo rizika išnyksta. Pasišalinusios plaukus lazeriu pamiršite apie pūlinukus ir skausmingus gumbelius. Plaukų šalinimas lazeriu turi netgi teigiamą poveikį odai. Šviesa stimuliuoja kolageno gamybą, todėl oda būna stangresnė ir skaistesnė. Lazerines procedūras galima atlikti tiek veido srityje, tiek bet kurioje kūno vietoje ir moterims, ir vyrams. 

Lazerinė depiliacija pranašesnė už tradicinius plaukų šalinimo būdus ir tuo, kad tai greitai atsiperkanti investicija į save. Taip, lazerinės procedūros kainuoja, bet paskai

iuokite, kiek išleidžiate kas metus, kas penkmetį ar per dešimtmetį vizitams pas kosmetologę atlikti depiliacijas vašku, cukrumi, kiek kainuoja įrenginiai ir produktai, skirti šalinti plaukus namuose. O kone visi įprasti būdai ir priemonės, deja, atneša nemalonių pasekmių – lydi skausmas, reikia laukti, kol plaukai ataugs, kyla įaugimo ir uždegimų rizika, apribotos drabužių pasirinkimo galimybės. 

Ar šalinti plaukus lazeriu saugu?

Pirmieji estetinės medicinos lazeriai sukurti prieš maždaug pusšimtį metų. Šalinti plaukus pasitelkiant lazerio šviesą nebėra nauja, o ir pati technologija žengia į priekį. Šiuolaikinius aleksandrito lazerius Amerikoje kurianti kompanija „Syneron Candela“ jau daugiau nei 20 metų pirmauja plaukų šalinimo lazeriu srityje. Šia technologija pasitiki dermatologai visame pasaulyje. „Gentle Pro“ serija yra auksinis visų odos tipų plaukų šalinimo lazeriu standartas. Tai kombinuota platforma, kad procedūra būtų ne tik greita, bet ir efektyvi. Klinikos ir gydytojai vertina aleksandrito lazerius dėl našumo, saugumo bei pozityvių pacientų įvertinimų.

„Syneron Candela“ lazerių saugumas yra patvirtintas JAV maisto ir vaistų administracijos (FDA). Lazeris yra visiškai saugus – jis neskleidžia radiacijos, nepažeidžia odos. Nudegimų rizika yra minimali. Su įrenginiais „Era Esthetic“ klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje dirba patyrę ir kvalifikuoti specialistai, kurie puikiai išmano apie odą ir lazerių nustatymus.

Pasakykite sau – metas nebekęsti skausmų šalinant plaukus. Rinkitės modernų ir komfortišką plaukų šalinimo būdą, kuris dar ir ilgalaikis. Lazerinė depiliacija aleksandrito lazeriu – efektyvus nepageidaujamų plaukelių atsikratymo būdas.