Odos priežiūra: nuo plaukelių šalinimo iki drėkinimo

Nuostabi oda  gali būti ne tik reklamoje, tačiau ir gyvenime. Žinoma, tam reikia dėmesio. Nereikia labai daug, nereikia ir daug investicijų. Svarbiausia yra reguliari priežiūra, kadangi tik tai gali užtikrinti, kad jūsų oda atrodys puikiai.

Daugeliui moterų patinka plaukų šalinimas lazeriu, taip pat būtinas jos šveitimas, drėkinimas. Pateiksime kelis patarimus, kurie padės jums džiaugtis glotnia kūno oda, kuri – verta nuodėmės.

Tinkamas plaukelių šalinimo būdas

Pirmiausia reikia pasirūpinti savo odos plaukeliais, kurie jums kelia diskomfortą. Šiuo metu priemonių plaukelių šalinimui yra labai daug, tad būtinai reikia susipažinti su galimybėmis, kol rasite jums labiausiai tinkamą. Bene daugiausia dėmesio sulaukia plaukų šalinimas lazeriu.

Žinoma, dėl to, kad šalinimo metu pavyks išvengti bet kokio galimo diskomforto, tačiau pasiektas efektas bus ilgalaikis. Tai puiki alternatyva tiems, kuriems pabodo nuolatinis skutimas, ir tuo pačiu tiems, kuriems depiliacija atrodo per daug skausminga plaukelių šalinimo alternatyva. Pirmiausia lazeriu reikia pašalinti plaukelius penkis kartus, o paskui kartą per metus arba du reikalinga palaikomoji procedūra, kuri padės Jums džiaugtis glotnia oda be jokios papildomos priežiūros.

Kuo daugiau drėkinimo

Greta plaukelių šalinimo taip pat reikalingas drėkinimas, kuris pasirūpins, kad kūno oda  būtų glotni. Žinoma, drėkinimui siūlome rinktis ne tik kremus, tačiau ir aliejus, kurie kur kas labiau įsigeria, tad dažniausiai reikalingas retesnis drėkinimas, tačiau jis bus intensyvesnis. Kremai ir kūno sviestai taip pat daugeliui patinka dėl kvapų, kurie spa ritualams namuose suteikia daugiau malonumo.

Odos šveitimo ritualai

Greta drėkinimo reikia nepamiršti ir šveitimo. Galima specialiais šveitikliais arba kava, kurios tirščiai puikiai tinka negyvųjų ląstelių šalinimui. Užtenka kartą per savaitę nušveisti odą, kad ji išliktų glotni bei graži. Taip pat siūlome kelias dienas iki lazerinės plaukelių šalinimo procedūros taip pat atlikti odos šveitimą. Tačiau ne arčiau, kadangi oda prieš šalinimą negali būti sudirgusi.

Kaukės – visai kūno odai

Galiausiai reikia nepamiršti, kad odai reikia mineralų, vitaminų, kurie geriausiai mus „pasiekia“ per kaukes. Vėlgi, galima rasti namines, kurios komplektuojamos iš mūsų kasdien suvartojamų produktų, ir tuo pačiu pirkti specialias, kurioms dažniausiai reikia mažiau „telpionių“, tačiau jos kainuoja brangiau. Svarbiausia reguliarumas, kadangi tai leis nuolat pamaitinus odą – džiaugtis jos glotnumu.

Nuostabi oda suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Puiku, kad tereikia šiek tiek laiko ir žinių, kad tokia oda būtų ir Jūsų. Galiausiai, dėl bet kokios procedūros visada siūlome tartis su specialistu, kuris ne tik atlieka jam skirtus darbus, tačiau ir pataria – kaip kuo labiau maitinti bei drėkinti odą.