Picas išsikepti išties paprasta

Lietuviai nėra italai, tačiau šios šalys turi šį tą bendrų. Mes lygiai taip pat kaip ir Italija, mėgstame picas. Išties pasivaikščiokite po didžiuosius mūsų šalies miestus – patys įsitikinsite, jog patys populiariausi ir daugiausiai žmonių pritraukiantys restoranai yra būtent picerijos.

Dabar pastarųjų surasite įvairiausių rūšių. Kitaip tariant picerijos yra priderintos prie skirtingų žmonių poreikių. Galima valgyti itališkas, amerikietiškas picas, taip pat rasite ir picų su padažu, picų išsinešimui.

Išties mes taip mėgstame picas, kad vis dažniau žmonės jas gaminasi ir tiesiog savo namuose. Būtent apie tai kiek plačiau ir pakalbėsime šiame tekste.

Nebereikia kepti picų orkaitėje

Daugybę metų picas kepėme tiesiog orkaitėje ir, sutikite, tokiu kepimo būdu, jos nesigauna labai kokybiškos. Išties dažniausiai tuomet ir padas būna pirktinis, o pati pica labiau primena didelį keptą sumuštinį. Žinoma, nieko nesakome, tai išties yra skanu, tačiau turbūt nėra visiškai tai, ko mes tikimės iš picos.

Išties dabar laikai keičiasi ir yra daugybė įrenginių, kurie yra skirti konkrečiam dalykui gaminti. Vienas iš tokių yra picų krosnys.

Gali įsigyti kiekvienas

Išties picos krosnis dabar yra dalykas, kuris prieinamas tiesiog kiekvienam žmogui. Picai skirtą krosnį galima pasistatyti net bute, o tai tik paliudija, jog šio dalyko prieinamumas yra tikrai labai paprastas ir nesudėtingas.

Žinoma, jeigu gyvenate bute, turbūt nepasistatysite tokios picų krosnies kaip Neapolio picerijoje, tačiau patikėkite tuomet namuose tikrai galėsite išsikepti labai skanią picą savo asmeninėje, kompaktiškoje picų kepimo krosnyje.

Populiarėja dujinės krosnys

Paskutiniu metu labai populiarios darosi dujinės picų krosnys. Didelis tokių įrenginių pliusas yra tai, jog galima sutaupyti labai daug laiko. Juk dujinės krosnelės įkaista viso labo per keletą minučių, o žinant, jog picą gaminti tikrai neužtrunka, norimu maistu mėgautis galėtumėte vos po dešimties minučių, nuo paties sumanymo.

Tad jeigu norite greito ir labai skanaus užkandžio, tuomet jums tikrai derėtų pamąstyti apie būtent dujinės picų krosnelės įsigijimą. Esame tikri, ši investicija jums tikrai patiks ir greitai atsipirks.