Plaukų šalinimas lazeriu – itin patogi procedūra veido zonoje

Su nepageidaujamais plaukeliais susiduria bene kiekvienas žmogus. Ir jei vyrams priimtinas didesnis plaukuotumas, dažna moteris stengiasi viso kūno odą paversti glotnia it šilkas. Kadangi plaukelius nuo įvairių kūno vietų šalina bene visi, produktų ir prietaisų jiems šalinti pasiūla taip pat stebina, pradedant įvairiais depiliaciniais kremais, baigiant fotoepiliatoriais. Visgi, siekiant sutaupyti ar bijant pvz. epiliatoriaus sukeliamo skausmo, moterys dažnai pasirenka plaukelius skusti.

Ir jei kojų skutimas yra priimtinas kaip norma, su veido plaukuotumu susiduriančios moterys ima skusti ir veido plaukelius! Dažnai kalbama, kad plaukelių skutimas yra tiesiogiai susijęs su tuo, kad plaukeliai atauga storesni. Tai reiškia, kad net nesant hormonų sutrikimams, moterys veido zonoje gali turėti gan tankius ir ryškius plaukelius. Veido oda yra gerokai jautresnė ir lepesnė nei viso kūno, todėl bandymas juos depiliuoti gali iššaukti įvairias infekcijas, bėrimus, o depiliacinis kremas gali alergizuoti ar net nudeginti veido odą.

REVÙ CLINIC klinika siūlo plaukelius nuo įvairių kūno vietų šalinti moderniausiu būdu – atliekant lazerinę depiliaciją. Depiliacija lazeriu tampa vis paklausesnė procedūra, kalbant apie kojas, pažastis ar bikini sritį. Net jei plaukus nuo tų vietų žmogus visą gyvenimą šalino skustuku ir neplanuoja nieko keisti, veido plaukelių šalinimui specialistai primygtinai rekomenduoja rinktis lazerį, jei tik plaukelis turi tamsaus pigmento.

Šioje zonoje šalinant plaukelius skutimosi peiliuku dažnai moteriai matosi juodi taškeliai, o atliekant šalinimą vašku ar cukraus pasta, plaukelius reikia „atsiauginti“, kas daugeliui yra nemalonu ir nepatogu. Tuo tarpu lazerio šviesos impulsas veikia plauko svogūnėlį, todėl jau po pirmos procedūros jis atauga kur kas silpnesnis ir šviesesnis, o atlikus visą procedūrų kursą – visai nebeatauga. Plaukų šalinimas lazeriu leidžia išsivaduoti nuo nuolatinio rūpinimosi ar plaukeliai dar neatauga, ar bus laiko juos pašalinti prieš svarbią progą ir panašiai.

REVÙ CLINIC klinikoje lazerinė depiliacija atliekama naujausiais bei pažangiausiais diodiniais lazeriais, kurių spinduliai veikia itin tiksliai, o pati procedūra yra praktiškai beskausmė. Turintiems baimių ar patirčių, kai plaukų šalinimas lazeriu buvo nesėkmingas ar su komplikacijomis, REVÙ CLINIC specialistai mielai pakonsultuos dėl ko tai galėjo nutikti ir ką reikėtų daryti, kad plaukelių šalinimas lazeriu būtų sėkmingas.