Policija tikrino girtumą ir atšvaitų naudojimą

Tauragės AVPK pareigūnai lapkričio 1-4 d. vykdė sustiprintą eismo kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skirtas neblaivių vairuotojų kontrolei, taip pat stebėta, kaip eismo dalyviai dėvi atšvaitus bei šviesą atspindinčius elementus tamsiuoju paros metu.

Priemonės metu Tauragės AVPK aptarnaujamoje teritorijoje nustatyti 4 neblaivūs vairuotojai: Šilutėje 2, Tauragėje ir Šilalėje – po 1. Užfiksuoti 67 Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Pareigūnai užfiksavo ir 8 neblaivius dviratininkus (Tauragėje 3, Šilutėje ir Šilalėje po 2, Pagėgių sav. – 1). Vieno jų girtumas viršijo 2,42 promiles. Šis, Šilalės mieste važiavęs dviratininkas nedėvėjo ir šviesą atspindinčios liemenės, nesegėjo atšvaitų.

Policijos pareigūnai pastebi, kad vis dar gana daug žmonių nesegi atšvaitų. Esame tikri, kad daugelis žmonių juos turi, tačiau nenaudoja. Atšvaitas yra efektyvi saugos priemonė, padedanti būti pastebėtiems laiku ir išvengti skaudžių nelaimių.

Norime paskatinti žmones būti atsakingais eismo dalyviais, todėl raginame nesėsti prie vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems. Būkite ypač atsargūs tamsoje!

Tauragės AVPK inf.