Pristatyta papuošalų iš odos ir lino paroda

Parodoje galima pamatyti ir originalių O. Matažinskienės kurtų segių.

Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko Trečiojo amžiaus universiteto lankytojos ir „Bočių“ bendrijos narės Olgos Matažinskienės odos ir lino papuošalų parodos pristatymas. Parodoje eksponuojami jos rankų darbo auskarai, segės, apyrankės, kaklo papuošalai.
Olgos kūrybiniais darbais pasidžiaugti susirinko gausus būrys jos draugų ir gerbėjų, pasipuošusių autorės kurtais papuošalais.
Parodos autorė papasakojo apie savo kūrybinį kelią bei dar neįgyvendintas svajones. Renginį pagyvino dainuojamosios poezijos atlikėjo Adolfo Nausėdos gitaros muzika ir dainos.
Nuotaikinga šventė sujaudino Olgą Matažinskienę. Neslėpdama žavios šypsenos ji visiems dėkojo ir kvietė pasigėrėti jos darbais. Autorė padėkos žodžius tarė bibliotekos direktorei ir visam kolektyvui už suteiktą galimybę viešinti savo darbus. Daug gražių žodžių ir gėlių autorei skyrė draugai ir artimieji. Naujakurių liaudiškos muzikos kapelos „Vėtrungė“ vyrai sugrojo keletą smagių muzikinių kūrinių, pakvietė visus šokiui.
Vėliau prie arbatos puodelio renginio dalyviai grožėjosi papuošalų įvairove ir stebėjosi Olgos kūrybiškumu bei kruopštumu. Autorei palinkėta kūrybinės sėkmės ir kantrybės.