Rajono moksleiviai susirungė sporto žaidynėse

Paskutinėmis gegužės dienomis surengtos Šilutės rajono mokyklų mokinių sporto žaidynės, kuriose vieną dieną varžėsi pagrindinės mokyklos, o kitą – gimnazijos.

Tokios žaidynės surengtos po 4 metų pertraukos. Sporto žaidynių tikslas ne tik išaiškinti sportiškiausias rajono mokyklas ir mokinius, bet ir skatinti jaunimą nuolat mankštintis, sąmoningai rūpintis savo sveikata ir fiziniu tobulinimusi, stiprinti nusiteikimą ir gebėjimą sieti mokymąsi, darbą ir poilsį su fiziniu aktyvumu.

Pagrindinių mokyklų grupėje nepralenkiami buvo ir I vietą laimėjo Šilutės Pamario progimnazijos mokiniai, antroji vieta atiteko Usėnų pagrindinės komandai, o trečioji – Vilkyčių pagrindinės mokyklos moksleiviams.

II sporto žaidynių etape, kuriame varžėsi gimnazijų mokiniai, I vieta skirta Žemaičių Naumiesčio gimnazijos komandai, antri buvo Šilutės Vydūno gimnazistai, o treti – Šilutės pirmosios gimnazijos moksleiviai.

Nugalėtojus pasveikino ir apdovanojimus jiems įteikė Savivaldybės bei Švietimo ir kultūros skyriaus vadovai. Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis padėkojo Lietuvos šaulių sąjungos Vakarų (jūros) 3-iosios rinktinės 308-ajai kuopai už aktyvų bendradarbiavimą organizuojant ir vykdant moksleivių sporto žaidynes.