Rajono Taryboje – pokyčiai: nebelieka V. Kainovaičio, ateina A. Jagminas

Kovo 31-ąją vykusio Šilutės rajono tarybos posėdžio metu prisiekė naujas politikas – UAB „Šilutės polderiai“ direktorius Arūnas Jagminas.

Jis pakeitė jau trečią kadenciją rajono taryboje dirbusį Vladą Kainovaitį, kuris atsisakė šių pareigų. V. Kainovaitis posėdyje nebedalyvavo.

Turi daug kitų darbų

“Viskam ateina laikas, tegu jaunimas dirba“, – „Šilutės naujienoms“ sakė V. Kainovaitis, klausiamas kodėl palieka Tarybos nario pareigas. Anot jo, jis jaučiasi jau pakankamai atidirbęs savo rinkėjams, džiaugiasi, kad nemažai padaryti ir pavyko.

„Aš patenkintas tuo, ką padariau, kad pamačiau rajono politikų darbą „iš vidaus“. O šiaip darbų aš visada turiu daug, tad manau, kad tiesiog laikas perleisti estafetę jaunesniems. Taip nutariau dėl asmeninių priežasčių“, – sakė rajono taryboje jau trečią kadenciją dirbęs V. Kainovaitis.
[
Tarybos nario priesaiką V. Kainovaitis davė pernai liepą, po to, kai jo partietė Daiva Žebelienė paliko pareigas rajono taryboje ir buvo paskirta Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja.
Priminsime, jog V. Kainovaitis yra verslo žmogus, UAB „Statyk pats“ jis eina komercijos direktoriaus pareigas.

Inicijuoti naujovių neskubės

Darbą taryboje pradedantis A. Jagminas šilutiškiams irgi yra gerai pažįstamas. Jis daug metų vadovauja UAB „Šilutės polderiai“, yra nuolatinis įvairių rajono bendruomenės renginių dalyvis, nuolatinis įvairių sporto renginių rėmėjas.

A. Jagminas neslėpė, kad artėjant Tarybos nario priesaikos dienai jaudulį jaučia. Pasak jo, kadangi jam dirbti Taryboje liko vos metai, tad ir siūlyti jokių naujovių jis nežada. „Manau, kad dabar svarbu pabaigti tuos darbus, kurie jau yra pradėti“, – sakė „Šilutės polderių“ vadovas.

Jis prisipažino iki šiol pirmą kartą dalyvavęs rinkimuose, tad ir rajono tarybos nariu būti dar neteko. Sprendimą dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos nario mandato suteikimo A. Jagminui Vyriausioji rinkimų komisija priėmė prieš nepilną savaitę, kovo 24 d.

Minėti pokyčiai palies frakciją, kurioje be A. Jagmino yra Lijana Jagintavičienė ir Edvardas Jurjonas.
Priesaikos žodžius A. Jagminas ištarė ketvirtadienį vykusiame rajono tarybos posėdyje.