Renkami geriausi fizinio ugdymo pedagogai

Kūno kultūros pamokose formuojasi ne tik fiziškai aktyvios, bet ir atsakingos, tikslo siekiančios asmenybės. Šios srities pedagogų darbas – ne mažiau svarbus nei kitų mokytojų, todėl jau vienuoliktą kartą rengiami geriausių Lietuvos fizinio ugdymo pedagogų apdovanojimai.

Trenerė Austėja Minkevičiūtė kviečia žaisti regbį ir berniukus, ir mergaites.

„Fizinis ugdymas – ko gero vienintelis mokomasis dalykas, kurio metu rūpinamasi vaikų ir fizine, ir emocine sveikata. Tiek darželyje, tiek mokykloje formuojami įgūdžiai ir fizinio aktyvumo įprotis vaikus lydi visą gyvenimą. Todėl fizinio ugdymo pedagogų indėlis į sveiką vaikų ateitį yra didžiulis. Šis apdovanojimas – simbolinė padėka už tai“, – sakė olimpinė čempionė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Geriausių Lietuvos fizinio ugdymo mokytojų rinkimuose bus apdovanoti 10 pedagogų. Trečius metus iš eilės bus įvertinti ne tik mokyklose, bet ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose dirbantys specialistai. Pedagogai bus vertinami pagal praktinę veiklą ir indėlį į šalies vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą, fizinio ugdymo ir sporto plėtrą 2019 ir 2020 metais.

Apdovanojimams teikti paraiškas gali Lietuvos bendrojo ugdymo, profesinio mokymo įstaigų, Lietuvos neformaliojo ugdymo ikimokyklinių įstaigų fizinio ugdymo mokytojai. Taip pat ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai, judesio korekcijos mokytojai ir kiti pedagoginiai darbuotojai, sistemingai vedantys praktinius fizinio ugdymo užsiėmimus ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

Kandidatų paraiškas galima pateikti pagal anketą ir nuostatus, anketų laukiama iki 2021 m. sausio 15 d. el. paštu kasparas@ltok.lt. Telefonas pasiteiravimui (8 5) 2780 605.

Apdovanojimus organizuoja LTOK, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM), Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija (LKKMA), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).