Roletų pasirinkimas. Pataria specialistai

Norite, kad Jūsų namai būtų dekoruoti ne tik labai gražiais, tačiau taip pat ir funkcionaliais roletais? Tokiu atveju juos renkantis reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Ir skirti to dėmesio verta, kadangi roletai yra perkami daugeliui metų, tad smulkmeniškas jų atiderinimas yra labai svarbus ir reikšmingas.

Jeigu Jus domina roletai Velux langams – siūlome juos pirkti internetu, kadangi tai bene pats greičiausias ir paprasčiausias būdas susipažinti su pasiūla ir rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Žinoma, Velux kokybė – tik vienas iš aspektų, kurį reikia įvertinti. Galiausiai, yra ir daugiau rodiklių, kurie lemia, kad bus rasta tai, kas Jums tinka labiausiai.
Esminius rodiklius – aptarsime straipsnyje.

● Kaina.

Daugeliui žmonių renkantis bet kokius daiktus namams – kaina yra vienas svarbiausių aspektų. Tai yra normalu ir tuo pačiu džiugu, kad šiuo metu kiekvienas gali rasti tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. Galiausiai, kinta kainos ne tik dėl to, kad varijuoja roletai, tačiau ir dėl to, kad galima rasti akcijas, kurios mažina kainas, tačiau kokybė išlieka tokia pat puiki. Akcijas geriausia pamatyti internete, tad pasinaudokite jomis.

● Gamintojas.

Lygiai taip pat siūlome daugiau dėmesio skirti gamintojui. Internete galima rasti kitų žmonių komentarus apie vieno arba kito gamintojo gaminius. Esame tikri, kad toks vertinimas bei palyginimas padeda rasti kokybę, kuri ne tik atitinka poreikius kainos prasme, tačiau ir kokybės. Tikrai ne visi prekiniai vardai, kurie yra žinomi – geri. Tačiau tikėkite tuo, kad kuo labiau giriami – tuo labiau bus verti ir Jūsų dėmesio.

● Spalva.

Roletai Velux langams kinta ir savo spalvine gama, kuri suteikia galimybę kiekvienam, rasti tokį variantą, kuris jam labiausiai tinka. O spalvinė gama yra labai plati. Nuo šviesių iki tamsių, galiausiai, margų, kurie yra labai įvairūs ir tuo pačiu gali tapti pačiu svarbiausiu Jūsų stiliaus akcentu. Visada siūlome į roletus žiūrėti kaip į patį svarbiausią interjero akcentą. Tuomet dažniausiai išdrįstama rinktis neįprastus, ryškius modelius.

● Modelis.

Roletai gali būti ne tik skirtingų spalvų, tačiau ir sandarumo bei kitų rodiklių. Siūlome Jums kuo daugiau dėmesio skirti susipažinimui su įvairiais modeliais. Juk vieni labiausiai tinka miegamojo erdvei, kai tuo tarpu kiti – virtuvei. Ne veltui toks pritaikomumas yra. Jis dažniausiai siejamas su funkcionalumu bei kokybe.

● Dydis.

Prieš užsisakant roletus labai svarbu, kad jie būtų kuo detaliau pamatuoti. Kiekvienas milimetras šiuo atveju yra labai svarbus, kadangi jis lemia, kad langai geriau arba ne taip gerai bus priderinami prie roletų ir atvirkščiai.

● Apsauga nuo UV.

Šiuo metu yra labai vertinami tokie roletai, kurie turi apsaugas nuo UV spindulių. Jie tikrai labai pagerina gyvenimą, tad tokius ir siūlome rinktis. Tai pagalba ne tik vasaromis, tačiau ir kitais metų laikais.

● Valymas.

Renkantis roletus reikia įvertinti ir tai – kaip dažnai jie bus valomi (tai lemia spalva) ir tuo pačiu koks yra jų mechanizmas, kuris taip pat nurodo valymo sudėtingumą.

● Tvirtinimas.

Galiausiai, kinta ir sistemos tvirtinimo mechanizmas, tad siūlome skirti dėmesio renkantis ir tuo pačiu daugiau smulkmenų skirti tvirtinimo mechanizmo kokybei.
Kuo daugiau smulkmenų bus įvertinta – tuo ramesnis galite būti, kad rasti roletai Jums labiausiai tiks ir patiks. Galiausiai siūlome jums visiems namams pirkti roletus iš vieno prekybininko. Tokiu atveju dažniausiai galima sutaupyti, kadangi siūlomos akcijomis, nuolaidos perkant daugiau ir klientui tai visada labiau apsimoka.

 Langų uždangalai – Solemlux.lt