Š.Laužikas su dviem bendražygėmis paliko konservatorių partiją

Konsrvatoriu atsiskyrimas DSC 0060 3Savivaldybės Tarybos posėdyje sensacingai nuskambėjo ne tik  interpeliacija rajono merui V.Laurinaičiui, bet buvo pagarsinta dar viena sensacija. Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos pirmininkas Šarūnas Laužikas perskaitė pareiškimą, kuriuo informavo, kad jo vadovaujama frakcija pakeitė pavadinimą ir dabar vadinsis „Šilutės kraštas“. Nors buvo paklaustas, tačiau jis neišvardijo nauju pavadinimu pasivadinusios frakcijos narių pavardžių.

Po posėdžio „Šilutės naujienos“ paprašė situaciją pakomentuoti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės skyriaus pirmininkę Sandrą Tamašauskienę (ji nėra Savivaldybės Tarybos narė).

S.Tamašauskienė sakė, kad skyriaus vadovybė nebuvo gavusi jokio pranešimo apie frakcijos pavadinimo keitimą. Bet kelios minutės iki prasidedant Savivaldybės Tarybos posėdžiui, S.Tamašauskienė gavo tris pareiškimus, kad Savivaldybės Tarybos nariai, konservatoriai Š.Laužikas, B.Kleinaitė ir V.Bubilienė stabdo savo narystę TS-LKD.

Dar viena konservatorė, dirbanti Savivaldybės Taryboje, Albina Bumblauskienė „Šilutės naujienoms sakė, kad ji, ko gero, jau nebepriklauso jokiai frakcijai, nes ji viena atstovauja Tėvynės sąjungai – Lietuvos krikščionims demokratams, o viena politikė negali sudaryti atskiros frakcijos. Jokio dokumento, kad ji sutinka būti naujai pavadintos frakcijos „Šilutės kraštas“ narė, A.Bumblauskienė nėra pasirašiusi.