S.Tamašauskienė – TS-LKD Šilutės skyriaus lyderė

sandra tamasauskieneŠeštadienį vykusiame Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Šilutės skyriaus susirinkime partijos nariai išsirinko savivaldos rinkimų sąrašo lyderį. Juo tapo skyriaus pirmininkė Sandra Tamašauskienė.

Sąrašo lyderis atsakingas už TS-LKD Šilutės rinkimų sąrašo sudarymą, partijos rinkimų kampaniją Šilutėje.

Mėnesį trukusių procedūrų metu buvo iškeltos penkios kandidatūros. Skyriaus susirinkime trys iš pasiūlytų kandidatų: Antanas Balvočius, Zigmantas Jaunius ir Vytautas Stanslovas savo kandidatūras atsiėmė, o susirinkime nedalyvavęs Šarūnas Laužikas elektroniniu laišku prašė jo kandidatūros nesvarstyti.

Skyriaus susirinkime taip pat buvo patvirtinti šeši skyriaus pirmininkės pavaduotojai. Pirmuoju pavaduotoju patvirtintas Antanas Balvočius. Pavaduotojais taip pat tapo: Tomas Bartkus, Zigmantas Jaunius, Kęstutis Gabšys, Vytautas Stanslovas ir Laima Žemaitienė.

TS-LKD Šilutės skyriuje yra 252 partijos nariai. Vien per pastaruosius du mėnesius į partiją įstojo 30 naujų narių.

Visuotiniame susirinkime renkant Šilutės skyriaus lyderį nedalyvavo ne tik rajono meras Š.Laužikas, bet ir jo komanda Savivaldybės taryboje – Vincenta Bubilienė, Birutė Kleinaitė ir Albina Bumblauskienė.