Samsung įkroviklių pasirinkimas

Gal įkrovimas ir nėra įdomiausias telefono procesas, tačiau jis yra pats svarbiausias. Juk be įkrovimo būtų neįmanoma naudotis visais telefonais. Kalbant apie Samsung telefonus, juos krauti galima su bet kuriuo šio prekinio ženklu adapteriu, tačiau įkrovimo greitis gali skirtis, priklausomai nuo turimo laido.

Krauti Samsung išmaniuosius prietaisus reikia tik su originaliu šios firmos adapteriu bei USB laidu. Jeigu reikia papildomų laidų, adapterių ar nešiojamų baterijų – juos visada galima įsigyti internetu.

Kokį įkroviklį naudoti?

Jeigu turite Samsung telefoną, bet nebeturite suderinamo įkroviklio arba norite jį pakeisti ar turėti atsarginį, rekomenduojame jį įsigyti patikimose internetinėse parduotuvėse. Tik kokybiškas Samsung pakrovėjas pateisins visus jūsų lūkesčius.

Dauguma Samsung telefonų puikiai suderinami su USB C type įkrovikliu. Tai naujausio tipo USB laidas, kuris išskirtinis savo dizainu. Jis padeda išvengti žalos USB prievado srityje, nes nėra svarbu, kokiu būdu jį įkišite į telefoną.

Samsung C type pakrovėjas gali būti su 3A arba 5A srove. Abu šie tipai gerai krauna telefonus ar perduoda duomenis, prijungti prie kompiuterių. 5A laidas skiriasi tuo, kad yra storesnis ir gali pernešti daugiau energijos.

Apie naujausias vartojimo tendencijas

Pastebėta, kad vartotojai, kurie įsigyja naujus Samsung telefonus, namuose vis dar turi išsaugoję puikiai veikiančius šio prekinio ženklo įkroviklius. Originalios prekės visada tarnauja ilgai.

Būtent todėl Samsung bendrovė atsisako kiekvienam naujam telefono pirkėjui papildomai suteikti ir adapterius bei ausines. Perkant Samsung telefoną, kartu rinkinyje pridedamas tik USB C tipo laidas. Tai padeda prisidėti ir prie aplinkos taršos mažinimo. Jei tam tikri Samsung telefonų priedai vis tik yra reikalingi – juos visada galima įsigyti papildomai.

Bevieliai Samsung krovikliai

Jeigu jūsų turimas Samsung telefono modelis palaiko bevielio krovimo funkciją, siūloma išbandyti ir kitą naujovę. Tai bevielis Samsung pakrovėjas. Tai labai populiarus pirkinys šiomis dienomis.

Kokius privalumus suteikia bevielis įkroviklis?

  •         pritaikytas visiems įrenginiams, kurie palaiko tokį įkrovimo būdą, įskaitant telefonus, planšetinius kompiuterius ir ausines. Vienas įkroviklis – keliems įrenginiams;
  •         atrodo tvarkingai, nes nebelieka jokių susiraizgiusių laidų;
  •         puikiai tinka kelionėse;
  •         prailgina akumuliatoriaus veikimo trukmę;
  •         palaiko saugumą, nes nebelieka perkaitimo pavojaus;
  •         beveik nenusidėvi.