Šiaurės šalių varžybose Liepojoje – du šilutiškiai, bet 7 medaliai

Balandžio 22-24 dienomis Liepojoje (Latvija) vykusiame Šiaurės Europos veteranų čempionate šilutiškiai Jonas Piekautas ir Gražina Mikalauskienė iškovojo 7 medalius.

J. Piekautas 75 metų amžiaus grupėje, o G. Mikalauskienė 60 metų amžiaus grupėje iškovojo aukso medalius.

XX Šiaurės Europos šalių veteranų stalo teniso čempionate Liepojoje dalyvavo gausus būrys žaidėjų iš Lietuvos – 42 vyrai ir 7 moterys. Dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes į pogrupius. Tuo pačiu metu vyko vyrų, moterų ir mišrių dvejetų kovos. Sidabrą laimėjo šilutiškis J. Piekautas su Antonijumi Kondrotu.

Moterų dvejetų varžybose auksas atiteko G. Mikalauskienei ir Ligitai Vėlienei.
Mišrių dvejetų turnyre aukso iš lietuvaičių niekam nepavyko laimėti. Gražina su Jonu iškovojo bronzos medalius.

Varžybose varžėsi per 150 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos ir Suomijos. Lietuvių komandos medalių kraitis labai solidus – net 43 medaliai. Artimiausias tarptautinis turnyras vyks birželio 25 – liepos 2 dieną. Europos stalo teniso veteranų čempionatas Riminyje ( Italija), kuriame tarp 3000 dalyvių bus ir 34 Lietuvos sportininkai.