„Šilutę“ papildo nauji žaidėjai, netrukus atvyks ir du legionieriai

„Šilutės“ krepšinio komanda vieną po kito oficialiai pristato šių metų naujokus.

J. Alexanderis žais NKL.

Komandą jau papildė alytiškis Tadas Cibulskas. „Šilutė“ taip pat pasipildys ir dviem legionieriais: pranešama, jog naujajam Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL“) sezonui besiruošianti „Šilutės“ ekipa vienerių metų sutartis sudarė su amerikiečiais Joshua Alexanderiu ir Jalenu Warrenu.

Jau netrukus abu legionieriai turėtų atvykti į pamarį.

Išsaugojo L. Lekavičių, žais ir T. Cibulskas

Su klubu sutartį pasirašęs 198 cm ūgio puolėjas Tadas Cibulskas buvo pastebėtas laisvųjų agentų lygoje. Praėjusiame sezone T. Cibulskas rungtyniavo Regionų krepšinio lygoje (RKL). Jis per 30 minučių rinko po 10 taškų, 3,3 atkovoto kamuolio, rezultatyvų perdavimą bei 6,9 naudingumo balus. 18-metis su Alytaus „Dzūkijos“ marškinėliais pasirodė ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), tačiau ryškiau pasižymėti nesuspėjo.

„Šilutė“ taip pat paskelbė, kad dar vieneriems metams išsaugojo veteraną Liną Lekavičių. Pastaruosius tris sezonus 37-erių gynėjas praleido Šilutėje. 185 cm ūgio krepšininkas praėjusiame „7bet-NKL“ sezone per 23 minutes vidutiniškai rinko po 10,2 taško, 3,9 atkovoto kamuolio, 4,6 rezultatyvaus perdavimo bei 12,1 naudingumo balo.

„Šilutė“ praėjusį sezoną „7bet-NKL“ nukeliavo iki ketvirtfinalio, kuriame 2:3 nusileido Kauno r. „Atletui“.

Amerikiečiams sutrukdė streikai

pipirmasTaip pat pranešama, jog naujajam Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL“) sezonui besiruošianti „Šilutės“ ekipa pasipildys ir legionieriais. Vienerių metų sutartys sudarytos su amerikiečiais Joshua Alexanderiu ir Jalenu Warrenu.

22-ejų 203 cm ūgio J. Alexanderis ketverius metus praleido Vašingtono „American University Eagles“ komandoje ir 2021–2022 m. NCAA pirmenybėse fiksavo 4,8 taško, 2,6 atkovoto kamuolio ir 1 rezultatyvaus perdavimo statistiką.

Tuo metu 22-ejų 190 cm ūgio gynėjas J. Warrenas dvejus metus atstovavo Floridos „Gulf Coast Eagles“ komandai ir NCAA čempionate praėjusį sezoną rinko po 12,3 taško (32 proc. trit.), 1,9 atkovoto kamuolio ir 2,3 rezultatyvaus perdavimo.

Daug metų „Šilutės“ ekipai talkinantis verslininkas Jonas Gavėnia sakė, kad amerikiečiai į Šilutę jau būtų atskridę, jei nebūtų prasidėję įvairių pasaulio oro linijų streikai. Dėl to kelionę teko atidėti ir naujiesiems „Šilutės“ legionieriams.

„Labai tikimės, kad jau artimiausiu metu juos išvysime mūsų mieste“, – sakė J. Gavėnia.

Parengta pagal www.krepsinis.net ir „Šilutės“ komandos inf.