Šilutėje kuriamas partijos TAIP skyrius

zuokasŠiandien, vasario 24 d., penktadienį, Šilutėje lankysis visuomeninio judejimo-sąjungos TAIP (tauta, atgimimas ir perspektyva) pirmininkas Artūras Zuokas. Susitikimas su A.Zuoku vyks 18 val. Lietuvininkų g. 17, Šilutėje (Šilutės seniūnijos salėje).

Bus kuriamas politinės partijos TAIP Šilutės skyrius. Vienas iš skyriaus steigėjų – buvęs Liberalų ir centro sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas, rajono Tarybos narys Arvydas Jakas.

Pasak A.Zuoko, visuomeninio judėjimo pagrindu įsteigtos politinė partijos TAIP vertybinį pagrindą sudaro atsakingas liberalizmas ir krikščioniškos vertybės.

„Mums svarbu, jog laisvė būtų derinama su atsakomybe, kuri neretai šiandien lieka politinio gyvenimo paraštėse. Pagrindinis mūsų organizacijos siekis yra privačios iniciatyvos laisvės ir kiekvieno Lietuvos piliečio kūrybingumo bei darbštumo skatinimas. Šiuo metu mūsų sąjunga vienija per 2000 narių, o judėjimas ir jo simpatikai – 10 000. Jungiame optimistus, kuriems nesvetima aktyvi veikla ir naujos idėjos”, – sakė A.Zuokas.

Silutes naujienu LOGO copy