Šilutės 15-mečiams – sidabro medaliai

Šilutės sporto mokyklos krepšinio trenerio Kęstučio Šerniaus penkiolikmečiai auklėtiniai (U15) laimėjo Moksleivių krepšinio lygos (MKL) „B“ diviziono sidabro medalius.

Moksleivių krepšinio lygos „B“ divizioną sudaro 34 komandos, suskirstytos į 4 pogrupius. Šilutiškiai pateko į „B“ pogrupį. Pirmajame pirmenybių etape žaista dviejų ratų sistema, t. y., susitinkant su varžovais savo aikštėje ir svečiuose.

K. Šerniaus auklėtiniai Adrijus Auškelis, Vitoldas Gavėnia, Matas Gratkauskas, Vilius Grikšas, Mantas Grinkevičius, Aurimas Grinkevičius, Deividas Jančenkovas, Ainardas Misius, Matas Stancikas, Nauris Tamoliūnas ir Domantas Vaznys pogrupio varžybose iškovojo 15 pergalių ir 1 rungtynes pralaimėjo.

Komandos kraitis – 31 taškas, I vieta. II vietą su tiek pat taškų užėmė Plungės SRC komanda, 3-4 vietas – Šiaulių ir Palangos sportininkai. Šios 4 komandos pateko į II etapą, kuriame dalyvavo 16 ekipų.
Šilutiškiai prasiveržė į finalą, lemiamas rungtynes dėl I vietos jie žaidė Plungėje balandžio 24 dieną su aikštelės šeimininkais. Nugalėjo plungiškiai 81:68.

Pamariškių gretose pasižymėjo A. Misius, pelnęs 30 taškų, atkovojęs 14 kamuolių, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavęs 3 varžovų metimus. Rezultatyviai žaidė ir M. Gratkauskas, D. Jančenkovas, V. Grikšas, N. Tamoliūnas bei kiti. Čempionų medalius iškovojo Plungės ekipa, sidabro medaliai įteikti šilutiškiams, jiems tai suteikė teisę šį mėnesį žaisti rungtynes dėl perėjimo į „A“ divizioną.